REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Taron Egerton i Jamie Foxx w nowej ekranizacji przygód Robin Hooda. Mamy pierwsze zdjęcia z planu

Opowieść o bohaterze, który napadał bogatych i oddawał zdobyte łupy potrzebującym, doczekała się licznych wersji i znamiennych ekranizacji. Najwyraźniej zainteresowanie tematyką rozbójnika nie maleje. Trwają zdjęcia do nowej wersji filmu o przygodach Robin Hooda. 

12.12.2017
13:20
Jamie Foxx na planie nowej ekranizacji Robin Hooda
REKLAMA
REKLAMA

Jak zdradzają twórcy filmu, najnowsza produkcja o losach Robin Hooda będzie utrzymana w mrocznym, surowym klimacie w stylu Nolana. Jednocześnie groźniejsze momenty mają się przeplatać z elementami humorystycznymi.

To historia pełna młodzieńczego buntu i emocjonalnej naiwności.

Główny bohater decyduje się wojnę z korupcją i niesprawiedliwością, jakie zastaje po powrocie do domu. Okoliczni mieszkańcy są terroryzowani pod przykrywką prawa i nie mogą się przeciwstawić obecnym rządom. Robin postanawia zorganizować grupę, która samodzielnie zacznie walczyć w imię poszkodowanych.

Film w reżyserii Otto Barthursta będzie przepełniony scenami rozdarcia młodego Hooda, do którego dotrze, że nie może pokonać niesprawiedliwości. Bohaterem będą targały skrajne emocje. Robin odkryje w sobie wiele pokładów zła i zwątpienia. Jednocześnie będziemy świadkami narodzin żywej legendy.

Obok Tarona Egertona, który wciela się w tytułowego bohatera, na ekranie ujrzymy również Jamiego Foxxa, który zagra małego Johna. Bohater jest najwierniejszym przyjacielem Robin Hooda, jego pomocnikiem i prawą ręką.

Nowa interpretacja klasycznej opowieści ma wyróżniać się nie tylko doborem aktorów, ale również scenami kaskaderskimi i efektami specjalnymi.

Twórcy chcą również zaskoczyć widzów dopracowanymi kostiumami oraz scenografią, które będą znacząco różniły się od tych, które znamy z poprzednich filmów o losach rozbójnika.

REKLAMA

Zdjęcia do filmu trwają w chorwackim Dubrowniku. Obok Foxxa i Egertona w najnowszej ekranizacji wystąpią: Eve Hewson, Jamie Dornan, Bea Mendelsohn i Tim Minchin.

Premiera nowego Robin Hooda zaplanowana jest na 21 września 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA