REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oto mroczny Książę Zbrodni. Mamy pierwsze zdjęcia Jokera z „Ligi Sprawiedliwości. Snyder Cut”

Już za nieco ponad miesiąc premiera wyczekiwanego przez fanów „Snyder Cut”. Jak już wiemy w reżyserskiej wersji „Ligi Sprawiedliwości” zobaczymy Jokera w wykonaniu Jareda Leto. I właśnie możemy mu się przyjrzeć na pierwszych zdjęciach.

09.02.2021
19:23
joker zack snyder liga sprawiedliwosci
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Już w przyszłym miesiącu zdarzy się coś, na co wszelkiej maści geeki czekają już od dłuższego czasu. Fani DCEU w końcu będą mogli zobaczyć reżyserską wersję „Ligi Sprawiedliwości”. Premiera „Snyder Cut” zbliża się wielkimi krokami. I jak już zapowiadał chwilę temu Zack Snyder zobaczymy w nim Jokera w wykonaniu Jareda Leto. Twórca kilka dni temu umieścił bowiem na swoim Twitterze rozmazane zdjęcie z intrygującym podpisem i oznaczeniem Davida Ayera oraz wspomnianego aktora:

Stworzyłeś niesamowitą postać. Jestem zaszczycony, że nasze światy się zderzają.

Pierwsze zdjęcia Jokera ze „Snyder Cut”

Według pierwotnego pomysłu, Joker miał nie pojawić się w „Lidze Sprawiedliwości”. Zack Snyder zdecydował o wprowadzeniu go do filmu, dopiero kiedy HBO Max dało mu szansę zrealizowania własnej wersji. Wtedy reżyser postanowił, że superprzestępca znany z „Legionu Samobójców” powinien wystąpić w tym crossoverze. I teraz, po raz pierwszy, możemy zobaczyć jak Książę Zbrodni będzie prezentował się na ekranie.

Na łamach Vanity Fair, pojawiły się bowiem pierwsze zdjęcia z Jaredem Leto w pełnym makijażu. I trzeba przyznać, że prezentuje się obłędnie.

Czy Zack Snyder uratuje „Ligę Sprawiedliwości”?

Kilka lat temu włodarzom Warner Bros. nie spodobała się mroczna odsłona „Ligi Sprawiedliwości” zaproponowana przez Zacka Snydera, więc zatrudnili Jossa Whedona, aby ją nieco poprawił. Pomimo wszelkich starań, twórcy „Avengersów” nie udało się uratować filmu i produkcja z 2017 roku nie przypadła fanom do gustu. Dzięki HBO Max Snyder otrzymał szansę zaprezentowania swojej, w pełni autorskiej wizji, o co od dłuższego czasu upominało się grono jego miłośników. Jak już wiemy Snyder Cut będzie trwało cztery godziny, a więc pojawi się w nim kilka nowych wątków. Prócz Jokera możecie więc spodziewać się również kilku innych niespodzianek. Czy wyjdą produkcji na dobre? O tym przekonamy się w marcu.

REKLAMA

Premiera „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera” już 18 marca 2021 roku na HBO GO.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA