REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jason Segel i Jesse Eisenberg w trailerze filmu "The End of the Tour"

"The End of the Tour" to film w reżyserii Jamesa Ponsoldta, który powstał na podstawie powieści "Although of Course You End Up Becoming Yourself" Davida Lipsky'ego. W produkcji wystąpili Jason Segel, znany dotąd głównie z komediowej roli w serialu "Jak poznałem waszą matkę" oraz Jesse Eisenberg, który wcielił się przed laty m.in. w postać Marka Zuckerberga w "Social Network".

28.05.2015
10:50
Jason Segel i Jesse Eisenberg w trailerze filmu "The End of the Tour"
REKLAMA
REKLAMA

"The End of the Tour" opowiada o kilkudniowej podróży Davida Lipsky'ego (Jesse Eisenberg) i David Foster Wallace (Jason Segel), uznanego amerykańskiego pisarza (jego powieści nie ukazały się w języku polskim), który w wieku 46 lat popełnił samobójstwo. Wallace od wieli lat cierpiał na depresję i brał leki, aby nie pozwolić się rozwijać chorobie. Po ich odstawieniu depresja wróciła na dobre, mimo prób walczenia z nią innymi środkami, i we wrześniu 2008 roku pisarz powiesił się.

REKLAMA

Film Ponsoldta, do którego scenariusz napisał Donald Margulies, zapowiada się naprawdę interesująco. W formie - co można zobaczyć na powyższym trailerze - przypomina nieco biograficzną produkcję "Stuart: Spojrzenie w przeszłość" Davida Atwooda, w której w głównych rolach wystąpili Benedict Cumberbatch i Tom Hardy. Ten pierwszy wcielił się w pisarza, Alexander Masters, który zaprzyjaźnia się z alkoholikiem i narkomanem, Stuartem Shorter (Tom Hardy) i ma zamiar napisać o nim książkę. Ta faktycznie powstała i nosi tytuł "Stuart. Życie do tyłu".

Ciekawe będzie zobaczyć na wielkim ekranie Jasona Segela, którego znam tylko z ról komediowych. Być może to właśnie rola w "The End of the Tour" przyczyni się do jakiegoś przełomu w jego karierze, ponieważ pierwsze recenzje filmu określają jego występ jako rewelacyjny. Czekam z niecierpliwością na informację, czy film pojawi się w Polsce. Kinowa premiera w Stanach Zjednoczonych zapowiedziana jest na koniec lipca tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA