REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Anne Hathaway, Ben Affleck i Willem Dafoe w nowym thrillerze Netfliksa. Jest zwiastun

Platforma Netflix zapowiedziała wiele gorących premier na najkrótszy miesiąc roku. Repertuar platformy zrobił się jednak jeszcze ciekawszy, bo właśnie dostaliśmy świeży zwiastun thrillera z udziałem Anne Hathaway i Bena Afflecka. O czym opowiada film „Jego ostatnie życzenie”?

23.01.2020
18:08
Jego ostatnie życzenie - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

„Jego ostatnie życzenie” to opowieść o dziennikarce śledczej (Hathaway), która za namową ojca (Dafoe) wyrusza na Kostarykę, aby zbadać tam tajemniczy temat. Kobieta chce przyjrzeć się działalności biznesmena Treata Morrisona (Affleck), nie spodziewając się nawet, jak wielkie sekrety uda jej się odnaleźć.

Film bazuje na powieści uznanej amerykańskiej pisarki Joan Didion „The Last Thing He Wanted”. Za kamerą stoi Dee Rees, reżyserka filmu Netliksa „Mudbound”, który w 2018 roku nominowany był do czterech Oscarów i dwóch Złotych Globów.

Przed kamerą zobaczymy natomiast Anne Hathaway, Bena Afflecka, Toby’ego Jonesa i Willema Dafoe.

Po pierwszym zwiastunie produkcja wygląda na swoistą mieszankę „Barry’ego Seala: Króla Przemytu” Douga Limana, „Pana Życia i Śmierci” Andrew Niccola z „Narcos” Erica Newmana, czyli jednego z najpopularniejszych seriali oryginalnych platformy. „Jego ostatnie życzenie” wydaje się być utrzymane w podobnym klimacie do tych słynnych opowieści o pracownikach wielkich karteli narkotykowych.

Tym razem w centrum opowieści będziemy mieć jednak kobietę - znaną (m.in) z ról w filmach „Mroczny Rycerz powstaje”, „Pamiętnik księżniczki”, czy „Nędznicy”, Anne Hathaway. Jej Elena McMahon to nieustraszona i nieustępliwa bohaterka, która nie spocznie, dopóki nie pozna prawdy o mężczyźnie skrywającym mroczne tajemnice.

REKLAMA

Co ciekawe - film trafi na platformę w niecały miesiąc po swojej festiwalowej premierze. Produkcja ma zadebiutować bowiem na rozpoczynającym się jutro, tj. w piątek 24 stycznia, Festiwalu filmowym Sundance.

Film pojawi się na platformie streamingowej Netflix już 21 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA