REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Jessica Jones odbija piłeczkę. Polski zwiastun 2. sezonu serialu

Po ponad dwuletniej przerwie Jessica Jones wraca we własnej produkcji. W sieci pojawił się polski zwiastun 2. sezonu serialu Netfliksa.

20.02.2018
19:34
jessica jones 2 sezon recenzja serial na dzien kobiet
REKLAMA
REKLAMA

Ciąg dalszy prób rozliczenia się z przeszłością i trawiącym poczuciem winy. Zaradzić temu ma terapia radzenia sobie z gniewem. Spotkania wydają się jednak jeszcze bardziej złościć superbohaterkę, gdyż wtedy przypomina sobie o wszystkich krzywdach. Tam jednak ma okazję wyżyć się na piłeczce.

Tak będzie wyglądał 2. sezon serialu Jessica Jones.

W sieci pojawił się polski zwiastun kontynuacji produkcji Netfliksa. Wszystko w nim przypomina poprzednią odsłonę. Są pobicia, eksplozje i wchodzenie do pomieszczeń razem z drzwiami. Oczywiście wszystko to nie bez użycia dużej ilości alkoholu. Jednak nowe odcinki skupią się na innych wydarzeniach.

W 2. sezonie Jessica Jones poznamy przeszłość bohaterki. Kobieta będzie wracać pamięcią do wydarzeń, w wyniku których uzyskała ponadnaturalne moce. Te, jak się okazuje, nie są jej wrodzoną cechą, ale wynikiem laboratoryjnych eksperymentów. To właśnie zrozumienie przeszłości będzie powodem, dla którego prywatna detektyw zdecyduje się na terapię. Nie zabraknie także nowych konfliktów z prawem.

Powróci także kilka znanych postaci.

Na ekranie ponownie zobaczymy Trish Walker i Jeri Hogarth, w które wcielają się Rachael Taylor i Carrie-Anne Moss. W nowych odcinkach pojawi się także grany przez Ekę Darville’a Malcolm Ducasse. Wszystko wskazuje też na to, że w obsadzie znalazł się także David Tennant, który grał Kilgrave’a – głównego antagonistę serii. Czarny charakter pojawia się w zwiastunie, chociaż jego postać została uśmiercona. Wygląda jednak na to, że nie będzie żadnych crossoverów z innymi marvelowskimi postaciami znanymi z The Defenders. Dotyczy to również Luke'a Cage'a, który po raz pierwszy pojawił się właśnie w produkcji o prywatnej detektyw.

REKLAMA

Jessica Jones powróci do Netfliksa 8 marca.

W katalogu platformy od razu pojawią się wszystkie nowe odcinki serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA