REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial Jessica Jones od Netfliksa i Marvela posiada świetne teasery. Zebraliśmy je wszystkie

„Jessica Jones” do drugi po „Daredevilu” serial Netfliksa, który opowie o super-bohaterze z komiksowej stajni Marvela. Producenci widowiska skutecznie nakręcają oczekiwanie przed premierą, publikując w sieci kolejne teaser-trailery.

07.10.2015
9:18
Jessica Jones posiada świetne teasery. Zebraliśmy wszystkie
REKLAMA
REKLAMA

To, co od razu rzuca się na nich w oczy, to spójna linia artystyczna. Tak, jak w serialu Daredevil dominowała krwista czerwień (nawet pomimo czarnego stroju bohatera), tym razem mamy do czynienia z wszechobecnym fioletem, który trafi zapewne na okładki DVD i plakaty promujące serial.

Niestety, Netflix wciąż jest bardzo oszczędny w promowaniu serialu „Jessica Jones”.

W dalszym ciągu czekam na pełen, długi, konkretny zwiastun pokazujący główną bohaterkę w akcji. Chociaż wszystkie gwiazdy na niebie i ziemi wskazują, że Krysten Ritter stanie na wysokości powierzonego jej zadania, naprawdę chciałbym zobaczyć grę tej aktorki. Dotychczasowe fragmenty i urywki wycięte z kontekstu nie pozwalają na jakąkolwiek ocenę.

To, co już teraz przypadło mi do gustu, to świetne podejście producentów do muzyki towarzyszącej serialowi. Nie sposób również nie odnotować wspólnoty, jaką twórcy z Netfliksa starają się budować z filmowym imperium Marvel Studios. Chyba tylko nie ja zauważyłem wieżę Avengersów znajdującą się w tle jednego z teaser trailerów?

Sama Krysten Ritter, odtwórczyni głównej roli, mówi o serialu „Jessica Jones” w bardzo nietypowy sposób. Jej zdaniem, zamiast kolejnego tasiemca akcji dostaniemy psychologiczny triller z prawdziwego zdarzenia. Z kolei tytułowa Jones będzie twardzielką, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Brzmi tak samo ciekawie, jak niespójnie.

REKLAMA

Oficjalny synopsis serialu mówi o kobiecie, która na skutek tragicznego wypadku kończy swoją krótką karierę jako super-bohaterka obdarzona specjalnymi umiejętnościami. Zamiast tego Jessica Jones zostaje prywatnym detektywem, który działa na terenie tej bardziej niebezpiecznej części Nowego Jorku.

Premiera serialu „Jessica Jones” odbędzie się już 20 listopada 2015 roku. Wtedy też widzowie platformy Netflix zyskają dostęp do wszystkich odcinków całego pierwszego sezonu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA