REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Jest nowy BookRage! A w nim... pisarze warci poznania

Od wczorajszych późnych godzin wieczornych dostępny jest nowy pakiet BookRage. Dzięki tej inicjatywie możemy zapłacić grosze i dostać w zamian kilka interesujących pozycji z rodzimej literatury. Tym razem pakiet nosi tytuł "Pisarze warci poznania i innych miast" i zawiera pięć książek, w tym np. "Horror Show" Łukasza Orbitowskiego  i "Siódemkę" Ziemowita Szczerka.

18.09.2015
10:47
Jest nowy BookRage! A w nim... pisarze warci poznania
REKLAMA
REKLAMA

Ponadto w nowym pakiecie znajdziecie także trzy następujące pozycje: "Brokat w oku" Błażeja Dzikowskiego, opowiadający o zmieniającej się Polsce w latach 90. ubiegłego stulecia i trudnym w niej życiu, 0 pogoni za pieniądzem a także o tęsknocie, "Złodzieje koni" autorstwa Remigiusza Grzeli, książkę traktującą o kilku pokoleniach mężczyzn i ich słabościach, pragnieniach oraz "DailyArt: Widoczne oznaki rozpadu" Jacka Karaszewskiego, czyli komiks pełen bezpośredniego i seksistowskiego humoru.

bookrage ebooki

Aby otrzymać książkę "DailyArt: Widoczne oznaki rozpadu" należy wpłacić kwotę przekraczająca aktualną średnią wpłat (na tę chwilę jest to 24,66 zł), a by nasza wirtualna półka wzbogaciła się o "Siódemkę" Szczerka trzeba zapłacić co najmniej 25 zł.

REKLAMA

Dostęp  do pakietu BookRage "Pisarze warci poznania i innych miast" potrwa jeszcze ponad 13 dni. Aktualnie kupiono książki ponad 200 razy, a łączna suma wpłat wyniosła ponad 5 tys. złotych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA