REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest trailer "Zoolander 2". Jest bosko!

"Zoolander" to jedna z lepszych komedii z Benem Stillerem i świetna komedia w ogóle. Duet Stiller i Wilson jest fenomenalny i szalenie zabawny. Obaj aktorzy w filmie wcielili się w rozchwytywanych modelów, którzy początkowo są do siebie wrogo nastawieni, a potem jednoczą swoje siły. Jak wiadomo od jakiegoś czasu "Zoolander" wraca na ekrany. Po 14 latach ponownie spotkamy Zoolandera, Hansela i Mugatu.

19.11.2015
17:01
Jest trailer "Zoolander 2". Jest bosko!
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszą zapowiedź produkcji mogliśmy zobaczyć kilka miesięcy temu. Choć nie znalazły się w niej żadne sceny, które zobaczymy w filmie, naprawdę zachęcała do tego, by ponownie dać ponieść się historii niezrównoważonego Zoolandera i i nie mniej zwariowanego Hansela. Niedawno do sieci trafił trailer produkcji "Zoolander 2", który odsłania przed nami nieco więcej. To więcej zapowiada się po prostu bosko! Oprócz Stillera i Wilsona na ekranie zobaczymy Benedicta Cumberbatcha (tak, aktor wcieli się w androgynicznego modela!), Penélope Cruz oraz Justina Biebera. Całość, jak widać na wideo, będzie okraszona ogromną ilością cudownych gagów. "Zoolander 2" to parodia na całego! Jestem zachwycona i z niecierpliwością czekam na premierę.

REKLAMA

Ta zapowiedziana jest w Polsce na 4 marca 2016 roku. Reżyserem produkcji jest oczywiście Ben Stiller. Jeśli chcecie sobie przypomnieć losy Zoolandera i Hansela, możecie obejrzeć film z ich udziałem na HBO GO. A jeżeli jeszcze nie widzieliście "Zoolandera", nadróbcie to koniecznie!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA