REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeszcze raz zobaczymy Dandy'ego. Finn Wittrock dołącza do obsady "American Horror Story: Hotel"

Mam nadzieję, że jeśli antologia "American Horror Story" będzie kontynuowana, dla Finna Wittrocka zawsze znajdzie się miejsce. Aktor całkowicie podbił moje serce rolą Dandy'ego w ostatnim sezonie AHS, "Freak Show". Był szalony, niebezpieczny, a przy tym wszystkim naprawdę przekonujący.

18.06.2015
11:13
Jeszcze raz zobaczymy Dandy'ego. Finn Wittrock dołącza do obsady "American Horror Story: Hotel"
REKLAMA
REKLAMA

Jak się okazuje, nie tylko mnie gra Wittrocka przypadła do gustu. Ryan Murphy, twórca "American Horror Story" postanowił, że Wittrock wystąpi w kolejnej odsłonie serii. Już jesienią tego roku zobaczymy odtwórcę roli Dandy'ego w "American Horror Story: Hotel" obok Lady Gagi, Kathy Bates, Evana Petersa i Sarah Paulson.

ahs freak show 9
REKLAMA

Wittrock był bardzo zadowolony z postaci Dandy'ego, którą miał okazję kreować, ale teraz ma nadzieję zagrać inny charakter. Jak powiedział, wspaniałe jest to, że w "American Horror Story" za każdym razem, z każdym sezonem możesz wcielić się w zupełnie inną postać.

Na razie nie wiadomo wiele o samej fabule piątego sezonu "American Horror Story", ani o bohaterze, w którego wcieli się Finn Wittrock. Jedyną informacją jest ta, że aktor zagra kogoś uwikłanego w trójkąt miłosny. W jego skład wchodzić będą on, postać grana przez Lady Gagę i bohater Matta Bomera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA