REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Jetsonowie" jednak w wersji animowanej

Jedna z najbardziej znanych w Polsce produkcji wytwórni Hanna-Barbera, serial animowany "Jetsonowie", doczeka się remake'a w postaci filmu kinowego. Dobra wiadomość - jednak będzie to animacja.

26.01.2015
15:04
„Jetsonowie” jednak w wersji animowanej
REKLAMA
REKLAMA

W ubiegłym roku pojawiły się bowiem doniesienia, że remake "Jetsonów" będzie filmem aktorskim, w który zaangażowany miał być amerykański muzyk i producent, Kanye West. Nie wiadomo jaka miała być jego rola, podobnie jak nieznany pozostaje powód porzucenia tego pomysłu. Widocznie ktoś poszedł po rozum do głowy - wyobrażacie sobie nie animowanych "Jetsonów"? Próbowano tego wcześniej m.in. ze "Scooby Doo" czy z jeszcze gorszymi "Flinstonami" i efekt w obu przypadkach był dość mierny, nijak nie oddający uroku kreskówki.

REKLAMA
jetsonowie

Scenarzystą filmu będzie Matt Lieberman. Data premiery pozostaje na tę chwilę nieznana. "Jetsonowie" doczekali się dotychczas kilku filmów pełnometrażowych w tym "Judy Jetson i Rockersi" z 1988 czy "Na orbitującej asteroidzie" z 1990 roku. Serial animowany emitowany był w latach 1962-1963 oraz 1984-1987 i w sumie składa się z 75 odcinków.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA