REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Języki obce z innej strony

Książka do nauki języków obcych autorstwa Ewy Zaremby jest jedną z oryginalniejszych pozycji tego typu, jakie dotychczas widziałem.

28.02.2013
21:27
Języki obce z innej strony
REKLAMA
REKLAMA

A przynajmniej taki wniosek nasunął mi się po przeczytaniu jej darmowego fragmentu. Autorka bowiem pokazuje w nim nasze bariery przed samorozwojem i przedstawia, jakie metody nauki będą dla nas najlepsze. Wspomina o tak zwanych inteligencjach wielorakich, takich jak językowa, matematyczno-logiczna (jej poziom sprawdzają testy na iloraz inteligencji), wzrokowa, kinestetyczna, muzyczna czy nawet duchowa. Poznanie, które z nich są u nas najlepiej rozwinięte, pozwoli nam wybrać skuteczne sposoby nauczania.

Spis treści „Superskutecznych strategii opanowania języków obcych” pokazuje, że Zaremba przywiązuję ogromną wagę do tego jak funkcjonuje nasz umysł, co go stymuluje i zniechęca do działania. I właśnie to wyróżnia jej książkę na tle wielu innych podobnych poradników i zdecydowanie tkwi w tym jego ogromna siła.

REKLAMA
Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. Twój prywatny coach.

Cena ebooka to 31.99 zł, natomiast wydanie papierowe kosztuje 39.00 zł. Zakupy zrobimy pod tym adresem. Co prawda za mną jest jedynie fragment lektury, ale na pewno zachęca on do sięgnięcia po resztę. Wiedza, jaką przekazuje Zaremba, będzie nie tylko przydatna w nauce języka obcego, lecz także w szeroko pojętym samorozwoju.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA