REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jim Carrey trafia do telewizji. Zwiastun serialu Kidding

Jim Carrey jako gospodarz programu dla dzieci, który przeżywa załamanie z powodu rodzinnego kryzysu? Nikogo chyba nie trzeba dwa razy zachęcać. W sieci pojawił się zwiastun serialu Kidding.

08.06.2018
9:20
Jim Carrey Kidding serial
REKLAMA
REKLAMA

Jim Carrey zrobił karierę dzięki występom w komediach. Głupi i głupszy, Ace Ventura czy Maska to jego klasyczne kreacje, które zapewnią mu ekranową nieśmiertelność. Aktor ma także na koncie kilka ról w dramatach, jak choćby Truman Show czy Zakochany bez pamięci, które mogą przyćmić wspomnienia komedii. Nie porzuca jednak swojej domeny, jaką jest dostarczanie powodów do śmiechu.

Jim Carrey pojawi się w serialu Kidding.

Do sieci trafił pierwszy trailer produkcji Showtime. Aktor wciela się w Jeffa, znanego także jako Mr. Pickles, który jest ikoną telewizji dziecięcej. Jego program to dla najmłodszych widzów nie tylko źródło rozrywki, ale i wzorów pożądanych zachowań. Jednak gdy jego rodzina zaczyna się rozpadać, uprzejmy i radosny bohater nie może znaleźć w nikim ani w niczym oparcia.

Kidding zapowiadany jest jako komedia, jednak ma ona zawierać równie dużą dawkę humoru, co dramatu Jeffa. Zwiastun potwierdza ten opis, bo sceny z programu Mr. Picklesa, w których Jim Carrey będzie stroił dziwaczne miny, muszą wywołać uśmiech na twarzy każdego widza. Po wyjściu ze studia bohater będzie jednak zrzucał tę maskę i próbował ratować rodzinne więzy. To na pewno nie będzie łatwe, bo w ukazanych fragmentach widać, że najbliżsi Jeffa nie są skorzy do współpracy, a on sam wpada we wściekłość i rozpacz.

Jim Carrey Kidding serial class="wp-image-171151"

Całość zapowiada się niezwykle ciekawie. Rola wydaje się wprost stworzona dla Jima, który może zaprezentować w niej cały wachlarz swoich niemałych umiejętności. Będzie to pierwszy serial od kilkunastu lat, w którym Jim Carrey będzie występował regularnie.

Kidding – kogo zobaczymy na ekranie?

REKLAMA

Oprócz Carreya w produkcji zobaczymy Catherine Keener (Uciekaj!), która wcieli się w Deirdre, główną projektantkę kukiełek w programie Jeffa. Małżonkę bohatera zagra Judy Greer (Ant-Man). Rolę Seba, producenta Mr. Picklesa, powierzono Frankowi Langelli (Frost/Nixon). Twórcą serialu jest Dave Holstein, odpowiedzialny za Trawkę. Reżyserem kilku odcinków będzie Michel Gondry, z którym Jim pracował już na planie Zakochanego bez pamięci.

Premierę serialu zaplanowano na 9 września. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie można obejrzeć Kidding w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA