REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. YouTube

Jimmy Fallon i Justin Timberlake wracają z… History of Rap 5

Odkąd Fallon oddzieczył The Tonight Show po Jayu Leno wiedziałem, że ten facet będzie szedł jak burza.  Jego poprzedni program Late Night With Jimmy Fallon był fantastyczny, m.in. dzięki zwariowanemu humorowi i wielu muzycznym talentom Fallona – szczególnie śpiewaniu i rapowaniu. Wystarczyło dodać do tego parę gwiazd i bum… tak się robi najlepsze show.

22.02.2014
15:39
History of Rap 5
REKLAMA

Program Fallona zasłynął z wielu abstrakcyjnych pomysłów, a w szczególności z epickiej kompilacji History of Rap, w której on (jako gospodarz) i Justin Timberlake (jako gość) zawarli to, co najlepsze w rapie, zarówno tym starym, oldschoolowym, sięgającym Sugarhill Gang albo Notorius B.I.G. czy nowszym, jak kawałki Jaya-Z i Nicki Minaj oraz Macklemore & Ryan Lewis.

REKLAMA

Do tej pory ukazały się cztery części, wszystkie emitowane były w programie Late Night, a teraz część piąta wypłynęła do sieci, tym razem już z logiem programu The Tonight Show. Fallon zapowiadał, że jego nowy program będzie odbiciem Late Night i dotrzymał słowa. History of Rap 5 jest tak samo dobre jak w poprzednich wersjach, a może nawet lepsze.

Między Timberlakiem i Fallonem czuć niesamowitą chemię (w końcu są przyjaciółmi), studio NBC w Nowy Jorku zostało zmiecione, a publikę ogarnął szał. Tym razem duet JT/JF wziął pod lupę m.in. przeboje od Krisa Krossa (Jump), Run D.M.C. (Beats to The Rhyme), Dr. Dre i Snoopa (Dre Day) oraz Drake’a (Started From The Buttom) i Kendricka Lamara (Swimming Pools). Jakby było wam mało rapowania i śpiewania, to zawsze możecie podziwiać Fallona wywijającego do różnych kawałków (granych przez The Roots) w serii Evolution Of…

REKLAMA

No chyba, że muzyczne gagi w ogóle was nie interesują, to możecie zawsze rzucić okiem na “hashtagowanie” Fallona ze swoim gościem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA