REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Olé" - John Newman w klipie idealnym na sam środek lata

Olé to kolejny już utwór, który powstał w wyniku współpracy Johna Newmana z Calvinem Harrisem.

08.08.2016
20:34
Olé - John Newman w klipie idealnym na sam środek lata
REKLAMA
REKLAMA

Woda, słońce, plaże, piękne kobiety - John Newman dobrze wie jak przyjemnie spędzać wakacje.  W owy letni klimat idealnie wpasowuje się jego najnowszy singiel Olé wraz z towarzyszącym mu klipem.

Utwór nie jest może specjalnie odkrywczy, ale posłuchajcie go leżąc na hamaku nad wodą, z jakimś dobrym drinkiem u boku, a sami przekonacie się, że spełnia swoją rolę.

Poza tym, Newman potrzebuje pozytywnych fluidów bardziej niż kiedykolwiek. Kilka dni temu artystapoinformował swoich fanów za pośrednictwem Facebooka, że ponownie czeka go operacja mózgu, gdyż wykryto u niego po raz kolejny pojawienie się komórek nowotworowych.

REKLAMA

Od czasu usunięcia pierwszego guza jestem systematycznie badany. Zawsze jest jakieś ryzyko, że guz powróci i tak się niestety stało, ale to jest rzecz, na którą jestem przygotowany i jestem w stanie się z tym zmierzyć w przyszłym roku - napisał John Newman.

Wedle zapewnień muzyka, rokowania lekarzy są bardzo dobre, a on sam nie zamierza przestać koncertować, ani nagrywać nowych utworów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA