REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Johnny English: Nokaut doczekał się pierwszego zwiastuna. James Bond może się schować

Czy może być coś bardziej absurdalnego od Rowana Atkinsona w roli tajnego agenta? Oczywiście, że nie. To właśnie dlatego filmy z serii Johnny English miały w sobie tak duży potencjał. Mamy zwiastun kolejnego z nich – Johnny English: Nokaut.

05.04.2018
18:31
johnny english: nokaut zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Seria Johnny English sięga 2003 roku, kiedy to pierwszy film pojawił się w kinach. Uwagę widzów przyciągnął oczywiście aktorem obsadzonym w tytułowej roli. Rowan Atkinson, kojarzony przede wszystkim z kreacją Jasia Fasoli, wpisał się ze swoimi manieryzmami idealnie w postać mającą być prześmiewcą kultowego Jamesa Bonda.

Film był całkiem zabawny, jednak na drugą część musieliśmy czekać aż do 2011 roku, kiedy to w kinach pojawił się Johnny English Reaktywacja. Było w nim jeszcze więcej wygłupów, jeszcze więcej slapsticku i jeszcze więcej zamierzonego kiczu.

Johnny English: Nokaut to trzecia część przygód niezwykłego agenta. A my mamy już zwiastun filmu.

Film został już nakręcony, aktualnie jest w fazie postprodukcji. Jego reżyserii podjął się David Kerr, a scenariusz napisała ta sama osoba, która zajmowała się poprzednimi produkcjami, a więc William Davies. Fani serii ucieszą się, że w Strikes Again powróci Ben Miller w roli Bougha, brutalnie wycięty z poprzedniej części cyklu. Wydawcą filmu jest Universal Pictures.

W Johnny English Strikes Again nasz tytułowy bohater będzie musiał zmierzyć się z tajemniczym hakerem, którego działania doprowadziły do ujawnienia tożsamości wszystkich agentów Jej Królewskiej Mości.

REKLAMA

Z pierwszego zwiastuna wynika, że trzecia część serii nie zamierza zmieniać sprawdzonej formuły. Ładunki wybuchowe kontra francuscy cykliści, wszechobecny chaos i prosty choć skuteczny humor. Atkinsonowi na ekranie towarzyszyć będą Emma Thompson w roli brytyjskiej premier i Olga Kurylenko jako Ophelia, będąca femme fatale tej odsłony.

Film pojawi się w polskich kinach 21 września bieżącego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA