REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jon Bernthal to od dziś Punisher. Czy dorobi się własnego serialu?

Jeden z najbardziej znanych antybohaterów Marvela trafi na mały ekran. Na razie gościnnie pojawi się w drugim sezonie "Daredevil", ale być może za jakiś czas doczeka się własnego serialu.

10.06.2015
9:15
Jon Bernthal to od dziś Punisher. Czy dorobi się własnego serialu?
REKLAMA
REKLAMA

Na oficjalnym profilu Daredevil na Twitterze pojawiła się informacja, że do obsady drugiego sezonu "Daredevil", będącego produkcją Netfliksa i Marvela, dołączył Jon Bernthal. Aktor wcieli się w postać Franka Castle, lepiej znanego jako Punisher. To było żołnierz Marines, którego rodzina została zamordowana przez mafię - on sam cudem uchodzi z życiem. Castle postanawia dokonać wymierzyć zabójcom sprawiedliwość na własną rękę i przeistacza się w mrocznego mściciela, którego znakiem rozpoznawczym jest czarny strój z białą czaszką na piersi.

Nie wiadomo dokładnie jest dużą rolę dostanie Bernthal w "Daredevil", jednak prawdopodobnie będzie ona dość istotna. Jeżeli kreowany przez niego Punisher przypadnie do gustu widzom, istnieją spore szanse na to, że otrzyma on swój własny serial. Jona Bernthala mogliśmy ostatnio oglądać w "Furii", "Wilku z Wall Street" oraz serialu "The Walking Dead".

REKLAMA
jon bernthal punisher

Punisher doczekał się dotychczas aż trzech poświęconych mu filmów kinowych - z 1989, 2004 i 2008 roku. Wszystkie one okazały się jednak dość przeciętne. Kolejną szansę postać ta otrzyma w 2016 roku - to właśnie wtedy Netflix udostępni drugi sezon "Daredevil".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA