REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Powstanie aktorska wersja "Jonny'ego Questa". Reżyserem Robert Rodriguez

Pomysł na stworzenie filmu aktorskiego opartego na wyprodukowanym przez studio Hanna-Barbera serialu animowanym "Jonny Quest" już od dawna krążył po Hollywood. Wszystko wskazuje na to, że teraz może wreszcie dojść do jego realizacji. Studio Warner Bros. wyznaczyło już nawet reżysera.

27.05.2015
9:33
Powstanie aktorska wersja Jonny'ego Questa. Reżyserem Robert Rodriguez
REKLAMA
REKLAMA

O aktorskim filmie o przygodach Jonny'ego Questa mówiło się już przed dwudziestu laty. W rolę tytułowego bohatera miał wówczas wcielić się Zac Efron, w obsadzie był też między innymi Dwayne "The Rock" Johnson. Wówczas jednak z tych ambitnych planów nic nie wyszło. Tym razem ma być inaczej.

Za kamerą stanie Robert Rodriguez, odpowiedzialny za reżyserię takich filmów jak choćby "Sin City", "Maczeta" oraz "Od zmierzchu do świtu". Rodriguez będzie także sprawował pieczę nad scenariuszem, za który współodpowiedzialny ma być Terry Rossio ("Shrek", "Piraci z Karaibów"). Nie wiadomo jeszcze jakich aktorów zobaczymy w tym widowisku, ani kiedy możemy spodziewać się jego premiery.

REKLAMA

"Jonny Quest" to emitowany w latach 1964-1965 serial animowany stworzony według komiksu Douga Wildey'a. Opowiadał on o przygodach dziesięcioletniego chłopca, który wraz ze swoim ojcem i przyjaciółmi odwiedza różne zakątki świata i przeżywa ekscytujące przygody. W latach 1996–1997 pojawiła się kontynuacja tego serialu, zatytułowana "Prawdziwe przygody Jonny'ego Questa", poprzedzona dwoma pełnometrażowymi filmami animowanymi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA