REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jumanji zmienia zasady gry. Pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Jumanji: Następny poziom”

„Jumanji: Następny poziom” to sequel świetnie przyjętego „Jumanji: przygoda w dżungli”, który pojawił się na ekranach dwa lata temu, stając się nieoczekiwanym hitem w box office. 

01.07.2019
18:26
Jumanji Następny poziom zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Opowieść będąca specyficzną mieszanką kontynuacji z nową wersją oryginalnej historii z połowy lat 90., szybko zyskała przychylność widowni, jak i krytyków na całym świecie, w krótkim czasie zarabiając ponad 962 mln dol. Nic więc dziwnego, że Sony szybko zdecydowało się dać zielone światło pracom nad kontynuacją obrazu.

Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun najnowszej części, zapowiadający spore zmiany. Choć wygląda na to, że cała obsada „Przygody w dżungli” wróciła na plan „Następnego poziomu”, aktorzy wcielają się w zupełnie nowe role.

„Jumanji: Następny poziom" - zwiastun:

Ten element był zresztą najważniejszym źródłem humoru w poprzednim obrazie.

Bohaterowie za pomocą gry komputerowej wcielili się w avatary, które były diametralnym przeciwieństwem ich samych. Ta zmiana nie tylko była budulcem żartów, ale stanowiła też lekcję dla samych uczestników zdarzeń. W nowej odsłonie w znane dotąd avatary wciela się nowa grupa aktorów, ze słynnymi Dannym DeVito i Dannym Gloverem na czele.

Obraz zaczyna się w momencie, w którym Spencer (Alex Wolff) postanawia naprawić grę Jumanji, którą bohaterowie zniszczyli pod koniec poprzedniego obrazu. Coś jednak idzie nie tak i chłopak zostaje ponownie wessany do gry. Trójka przyjaciół postanawia mu pomóc, ale coś znów się nie udaje i przypadkiem do świata „Jumanji” wkradają się także starsi panowie, którzy akurat znajdują się w domu.

REKLAMA

Tym samym Dwayne „The Rock” Johnson gra Danny’ego DeVitto, Kevin Hart wciela się w bohatera Glovera, a atletyczny Ser'Darius Blain, który poprzednio był Hartem, staje się teraz Jackiem Blackiem.

Efekty pracy zobaczymy jeszcze w tym roku, gdyż premiera filmu przewidziana jest na okres przedświąteczny (w Polsce film zadebiutuje natomiast 27 grudnia).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA