REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Jupiter Ascending" - zwiastun nowego filmu Wachowskich

Andy i Lana Wachowscy, czyli rodzeństwo odpowiedzialne za reżyserię "Matrixa" i wyprodukowanie między innymi "V jak Vendetta" i "Atlasu Chmur" szykuje kolejny film. Zapowiedziany na lipiec 2014 roku "Jupiter Ascending" ma być efektowną space operą. 

19.12.2013
12:25
„Jupiter Ascending” – zwiastun nowego filmu Wachowskich
REKLAMA

Jupiter Jones pracuje jako sprzątaczka toalet, a jej życie to niekończąca się passa nieudanych związków. Jej ambicje sięgają jednak o wiele wyżej, wszak jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że czynić ma rzeczy wielkie. Na Ziemię przybywa Caine, genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy. Jego celem jest odnalezienie Jupiter, ponieważ w jej kodzie genetycznym jest zapisane, że jest ona spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie. No cóż, fabuła może nie rzuca na kolana, ale trailer jest całkiem atrakcyjny wizualnie. Zobaczcie sami.

REKLAMA

REKLAMA

"Jupiter Ascending" ma prawdziwie gwiazdorską obsadę. W rolach głównych zobaczymy Milę Kunis i Channinga Tatuma. Obok nich na ekranie pojawią się między innymi Vanessa Kirby, Sean Bean, Eddie Redmayne, Douglas Booth i Jeremy Swift. Scenariusz i reżyseria to działka rodzeństwa Wachowskich.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA