REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nadchodzi nowa fala #MeToo? Bożyszcza nastolatek oskarżani o gwałt i molestowania, m.in. Justin Bieber

Kiedy jedna z internautek wyznała na Twitterze, że była seksualnie napastowana przez Justina Biebera, w sieci zawrzało. Teraz pojawiły się kolejne oskarżenia w kierunku innego idola nastolatek — aktora Ansela Elgorta, który miał zgwałcić 17-latkę. Obaj gwiazdorzy zaprzeczają doniesieniom.

22.06.2020
19:39
justin bieber ansel elgort molestowanie gwalt metoo
REKLAMA
REKLAMA

Choć zarówno wpis, jak i konto użytkowniczki Twittera, która oskarżyła Justina Biebera o molestowanie zostały usunięte, w sieci nic nie ginie. Internautka dość wyraźnie dała do zrozumienia, że padła ofiarą gwiazdora 9 marca 2014 roku w hotelu Four Seasons w Austin w Texasie. Po tym wpisie w sieci zawrzało: w końcu Justin Bieber to bożyszcze nastolatek, a do tego deklaruje się jako praktykujący chrześcijanin.

Takie oskarżenia z pewnością odbiłyby się na jego wizerunku i karierze. Sam muzyk zareagował na krążące w mediach doniesienia bardzo zdecydowanie:

Przeważnie nie odpowiadam na tego typu zaczepki, bo przez całą swoją karierę spotykałem się z naprawdę bardzo dziwnymi sytuacjami. Ale po rozmowie z moją żoną i zespołem, postanowiłem wypowiedzieć się na temat oskarżeń — napisał na Twitterze Bieber.


Wokalista zaznaczył również, „plotki plotkami”, ale tak poważne oskarżenia jak te dotyczące molestowania seksualnego, nie mogą przejść bez echa:


Muzyk opublikował również zdjęcia, które mają dowodzić tego, że w terminie ujawnionym przez anonimową internautkę, nie nocował w hotelu Four Seasons, a dodatkowym „alibi” Biebera ma być fakt, że przebywał wówczas w towarzystwie ówczesnej partnerki, Seleny Gomez:

Aktor znany z filmu  „Gwiazd naszych wina” również pod ostrzałem zarzutów

Okazuje się, że Justin Bieber to niejedyny idol nastolatek, który musi się zmierzyć z poważnymi oskarżeniami. W podobnej sytuacji znalazł się aktor Ansel Elgort („Gwiazd naszych wina”, „Baby Driver”). Internautka przedstawiająca się jako Gabby opublikowała na Twitterze post pt. „Moja historia z Anselem Elgortem”.

Zamiast zapytać mnie, czy ma przestać uprawiać ze mną seks, wiedząc, że to mój pierwszy raz, że szlocham z bólu i nie chciałam tego robić, jedyne słowa, jakie wydusił, brzmiały: „Musimy cię wtajemniczyć" — czytamy w opublikowanym przez dziewczynę poście. Domniemana ofiara Elgorta miała mieć wówczas 17 lat.

Aktor odpowiedział na wysunięte przez internautkę zarzuty i przyznał, że co prawda był z nią w związku, ale opisane przez Gabby napastowanie seksualne nigdy nie miało miejsca:

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Adam Sundana/Flickr/Wikipedia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA