REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Sexy is back! Justin Timberlake - koncert w Netfliksie od reżysera "Milczenia owiec"

Netflix dzieli i rządzi. Po serii znakomitych filmów i jeszcze lepszych seriali, streamingowy gigant zaczyna też rozdawać karty jeśli chodzi o widowiska muzyczne. Już w październiku zobaczymy koncert Justina Timberlake’a zarejestrowany podczas ostatniej trasy koncertowej.

12.09.2016
9:06
Justin Timberlake - koncert w Netfliksie od reżysera "Milczenia owiec"
REKLAMA
REKLAMA

Show nosi tytuł "Justin Timberlake and The Tennessee Kids" i stanowi zapis ostatnich dni trasy koncertowej promującej albumy "20/20 Experience". Była to jedna z najbardziej imponujących tras XXI wieku (i nie tylko) – trwała ponad 700 (!) dni i obejmowała swoim zasięgiem ponad 130 miast (w tym także polski Gdańsk w sierpniu 2014 roku).

Podczas koncertów Justin wraz z towarzyszącą mu grupą muzyków The Tennessee Kids, wykonał wszystkie swoje największe przeboje z solowych płyt, czyli m.in. Cry Me A River, Mirrors, Sexy Back, My Love, Rock Your Body czy Suit & Tie.

REKLAMA

Na żywo trasa Timberlake’a była imponującym spektaklem (Justin jest jednym z najlepszych wykonawców na żywo, dającym mistrzowskie show), dużo też wskazuje, że jej filmowy zapis również będzie nie lada gratką. Za reżyserię "Justin Timberlake and The Tennessee Kids" odpowiada bowiem Jonathan Demme, reżyser m.in. "Milczenia owiec" oraz jednego z najlepszych filmów koncertowych wszech czasów, czyli "Stop Making Sense", który nakręcił dla grupy Talking Heads w latach 80.

Jest więc na co czekać. Premiera koncertu "Justin Timberlake and The Tennessee Kids" w Netfliksie zapowiedziana została na 12 października,

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA