REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

„Szanuję te kobiety” – Justin Timberlake przeprasza Britney Spears i Janet Jackson

Po premierze dokumentu o Britney Spears na Justina Timberlake'a wylał się hejt za to, jak ten traktował piosenkarkę. Artysta postanowił przeprosić swoją byłą partnerkę i Janet Jackson za to, że przed laty zachował się wobec nich seksistowsko.

12.02.2021
21:10
justin timberlake britney spears janet jackson
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Cancel culture ma się dobrze. Tweety sprzed lat, żarty wypowiedziane przed dekadami mogą kończyć nawet najbardziej prominentne kariery. Przed internautami, dla których poprawność polityczna jest wartością nadrzędną, nic się nie ukryje. Każdy, kto obrazi jakąkolwiek mniejszość musi liczyć się z konsekwencjami. Justin Timberlake doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W świetle niedawnych oskarżeń kierowanych w jego stronę, postanowił przeprosić dwie kobiety, wobec których w przeszłości zachował się w seksistowski sposób.

Widziałem wiadomości, oznaczenia, komentarze i obawy i chcę na to odpowiedzieć. Szczerze przepraszam za czasy, w których moje zachowanie przyczyniło się do problemu, kiedy mówiłem nieodpowiednie rzeczy, albo nie opowiadałem się za tym co jest właściwe. Rozumiem, że zawiodłem w tych i wielu innych momentach, czerpiąc korzyści z systemu, który akceptuje mizoginię i rasizm — napisał na Instagramie.

Justin Timberlake przeprasza Britney Spears i Janet Jackson

W dalszej części opublikowanego w mediach społecznościowych oświadczenia, Justin Timberlake bezpośrednio odsyła nas do wydarzeń sprzed wielu lat. Na Instagramie czytamy bowiem:

Szczególnie chciałbym przeprosić Britney Spears i Janet Jackson, obie indywidualnie, ponieważ dbam i szanuje te kobiety i zdaję sobie sprawę, że zawiodłem.

Oświadczenie Justina Timberlake'a pojawia się świeżo po hejcie jaki wylał się na muzyka po premierze dokumentu „Framing Britney Spears”, którego twórcy pokazują sposób w jaki otoczenie piosenkarki i media traktowały ją w ostatnich latach. Justin Timberlake był jej partnerem, kiedy obydwoje byli nastoletnimi gwiazdami. Wtedy artysta publicznie przyznał, że z nią sypia i sugerował, że piosenkarka go zdradza.

Jeśli zaś chodzi o Janet Jackson, artysta ma na myśli sytuację z 2004 roku. Podczas występu w przerwie Super Bowl Justin Timberlake odsłonił pierś piosenkarki. Po tym wydarzeniu jego kariera wystrzeliła, a ona zaczęła popadać w niełaskę.

Czuję się też zobligowany, aby zareagować, po części, ponieważ wszyscy zaangażowani zasłużyli na coś więcej i co ważniejsze, jest to część większej dyskusji, w której z całym sercem chcę uczestniczyć — czytamy w ostatniej części opublikowanego oświadczenia.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA