REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już dziś światowa premiera "American Horror Story: Hotel". Mamy kolejne wieści dotyczące serialu

Piąty sezon "American Horror Story" to seria, na którą czekam z niecierpliwością. Nowa odsłona serialu, "Hotel", zapowiada się naprawdę ekscytująco oraz będzie pewnym powiewem świeżości. W "American Horror Story: Hotel" wystąpi Lady Gaga, ale zabraknie Jessiki Lange. Tymczasem mamy kilka nowych wieści odnośnie fabuły, ale także... kolejnego sezonu serialu.

07.10.2015
14:55
Już dziś światowa premiera "American Horror Story: Hotel". Mamy kolejne wieści dotyczące serialu
REKLAMA
REKLAMA

Lady Gaga, która wcieli się we właścicielkę tytułowego hotelu i będzie postacią skupiającą fabułę, udzieliła ostatnio wywiadu The Hollywood Reporter. Wiemy z niego, że motywem przewodnim "American Horror Story: Hotel" będzie uzależnienie. Uzależnienie od rzeczy wszelakich, rozumiane nie tylko dosłownie, ale i metaforycznie. Postaci, jak na przykład te grane przez Sarah Paulson i Maxa Greenfielda, będą miały problemy z narkotykami, ale także będą obsesyjnie potrzebowały miłości, seksu, wolności, uwagi innych.

Z taką uwagą Gagi, zgodził się współtwórca serialu Brad Falchuk, który stwierdził, że uzależnienie będzie głównym tematem "American Horror Story: Hotel". Hotel, który mieścić się będzie w Kalifornii, ma być dla bohaterów miejscem, w którym mogą się ukryć i zniknąć. Lady Gaga powiedziała, że nowy sezon przedstawi tak naprawdę dwa światy, ten hotelowy i zewnętrzny. W hotelu mocno zatopimy się w uniwersum tak charakterystycznym dla Ryana Murphy'ego.

Twórca serialu, wspomniany już Murphy, jest zachwycony współpracą z Lady Gagą, która jest jego muzą. Świadczy o tym na pewno tweet, który zamieścił na swoim profilu na Twitterze. Murphy zakomunikował swoim fanom, że zaprosił już Lady Gagę do uczestnictwa w kolejnej odsłonie "American Horror Story". Czeka tylko na jej twierdzącą odpowiedź. Cóż, wygląda na to, że sezon jeszcze się nie rozpoczął, a my mamy już nową Jessikę Lange. Miejmy nadzieję, że Gaga spisze się doskonale. Na to liczę, tak jak i na to, że nowy sezon serialu Murphy'ego, będzie prawdziwą bombą. Taką, która uzależnia.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA