REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Już jest! Nowy album White Lies "Big TV"!

Nowy album brytyjskiego tria, które za czasów debiutu z 2009 roku było określane mianem "zbawców brytyjskiej sceny rockowej", już do odsłuchania i kupienia! Brać, bo warto!

12.08.2013
11:38
Już jest! Nowy album White Lies „Big TV”!
REKLAMA

Formacja zadebiutowała albumem "To Lose My Life..." w 2009 roku, a w świadomości słuchaczy dzięki takim singlom jak "Farewell To The Fairground", "Death" czy tytułowemu. Album został pozytywnie przyjęty przez recenzentów oraz przez nowo zdobytych fanów. Zespół występował na koncertach i festiwalach w Europie za każdym razem przy wielkiej publiczności - i nie omijał też Polski. Kolejny krążek "Ritual" który wyszedł dwa lata później został przyjęty znacznie chłodniej niż debiut - brakowało takiej przebojowości i siły przebicia jaką miało "To Lose My Life...".

REKLAMA

Dziś możemy już o nim zapomnieć. Właśnie światło dzienne ujrzała trzecia płyta White Lies, która otrzymała tytuł "Big TV" - dostępna wszędzie gdzie maniak cyfrowej muzyki może chcieć. Już od samego początku słychać lekkość i ducha debiutu, którym podbili Europę.

REKLAMA

A dla najbardziej zafascynowanych fanów zespołu czeka gratka na Deezerze. W tym serwisie możemy wysłuchać albumu w wersji "Track by Track" - każdy utwór został opatrzony komentarzem zespołu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA