REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Cierpienie już znalazło towarzystwo. Zwiastun „Już nie żyjesz”, komediowego serialu Netfliksa

Żałoba robi z ludźmi dziwne rzeczy - tak przekonuje postać grana przez Christinę Applegate w zwiastunie „Już nie żyjesz”, nowego serialu Netfliksa. 

01.04.2019
22:03
już nie żyjesz zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

„Już nie żyjesz” opisywana jest jako czarna jak smoła komedia lub też „Wielkie kłamstewka” z przymrużeniem oka. Sama prawda. Prawdziwa przyjaźń przychodzi w życiu człowieka zawsze w najmniej spodziewanym momencie, na przykład po tragicznej śmierci męża. Z taką stratą mierzy się Jen (Applegate), która ma nietypowe poczucie humoru oraz napady gniewu, z którymi sobie nie radzi.

Kobietą po przejściach jest także Judy (Linda Cardellini). To typ lekkoducha, ale z mroczną tajemnicą. Bohaterki zaczyna łączyć więź i rodząca się między nimi przyjaźń. Jednak połączenie ich obu staje się katalizatorem napędzającym akcję i humor wydarzeń.

„Już nie żyjesz” - zwiastun serialu Netfliksa:

Scenarzystką oryginalnej produkcji platformy jest Liz Feldman, która tworzyła odcinki „Dwóch spłukanych dziewczyn” oraz „Rozpalić Cleveland”. Z kolei obowiązki producenta wykonawczego pełni jedna z gwiazd serialu, czyli Christina Applegate.

REKLAMA

Dla niej samej będzie to powrót do odcinkowego formatu po latach nieobecności. Ostatni raz na małym ekranie widzieliśmy aktorkę w 2011 roku i serialu „Do białego rana”. Od tego czasu grywała epizody w filmach kinowych, z czego największym sukcesem była seria „Złe mamuśki”.

„Już nie żyjesz” pojawi się na platformie Netflix 3 maja 2019.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA