REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już w tę sobotę powróci Czarodziejka z Księżyca. Wyciekło intro oraz „przemiana”

No dobra, zboki. Mam coś dla Was. W sieci pojawiła się już „metamorfoza” głównej bohaterki z nowej wersji serialu Czarodziejka z Księżyca. Możecie również zobaczyć intro tej produkcji, które będzie poprzedzać każdy emitowany epizod. Pierwszy już za dwa dni!

03.07.2014
9:59
Już w tę sobotę powróci Czarodziejka z Księżyca. Wyciekło intro oraz „przemiana”
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście lead ostał napisany z przymrużeniem oka. Fantazja mangowymi postaciami to jedno, drugie to przywracanie do życia legendy z dzieciństwa, która wychowała rzesze z nas. Można byłą ją kochać albo nienawidzić, ale prawda jest taka, że Czarodziejka z Księżyca miała niezwykle istotny wpływ na przeszłość wielu z nas, będąc jedną z najbardziej wpływowych i kultowych „bajek” po okresie transformacji. „Dziwactwo” dla starszych, magiczny oraz egzotyczny twór dla młodych, obecność Sailor Moon znowu staje się faktem, po emisji zakończonej w 1997 roku.

Nowa Usagi Tsukino, czternastoletnia (?!) uczennica z Tokio powróciła. Podobnie jak jej koleżanki, kot Luna, przystojny i tajemniczy Taxudo oraz znane w emitowanego w latach 1992 – 1997 serialu szwarccharaktery. Na ten moment nowa Czarodziejka z Księżyca wydaje się być nad wyraz wierna swojemu kultowemu pierwowzorowi. Nie licząc silnej integracji z trójwymiarową, komputerową animacją oczywiście. Przy użyciu takiej techniki zostały wykonane między innymi metamorfozy bohaterek, co możecie zobaczyć poniżej. Dla porównania – najpierw wersja z 1992 roku, znacznie krótsza i mniej efektowna. Oj, odżywają wspomnienia.

REKLAMA

Do sieci przedostał się również tak zwany opening serialu, który również możecie już zobaczyć. Oczywiście o ile nie przeszkadza Wam kamera „z ręki” oraz rozemocjonowane głosy widzów, którzy najprawdopodobniej mieli okazję widzieć nową Czarodziejkę z Księżyca na jakimś przedpremierowym pokazie. Serial rusza na terytorium Japonii już za kilka dni. Nowe Pretty Guardian Sailor Moon Crystal (to pełna nazwa nadchodzącej, epizodycznej produkcji) będzie emitowane za pomocą tamtejszej platformy cyfrowej dystrybucji – Niconico. Można więc przypuszczać, że epizody najpierw po angielsku, później z napisami w języku polskim błyskawicznie znajdą się w sieci. Pytanie, czy jestem na nie gotowy, to już zupełnie inna para kaloszy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA