REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kacze opowieści wracają. Zobaczcie, jak wyglądają

Kultowy serial animowany z mojego dzieciństwa i milionów innych dzieciaków na całym świecie wraca na ekrany telewizorów. Jeszcze tego lata na kanale Disney XD pojawią się zupełnie nowe odcinki Kaczych opowieści. A my już wiemy, jak będą wyglądać.

08.06.2017
20:20
Kacze opowieści
REKLAMA
REKLAMA

Disney wyprodukował w swojej historii niezliczoną wręcz ilość seriali animowanych. Jednak żaden z nich nie osiągnął takiego sukcesu jak emitowane w latach 1987 – 1990 (nie licząc powtórek) Kacze opowieści. Serial składał się z czterech sezonów i stu odcinków łącznie, a nawet doczekał się filmu w kinie na jego motywach. Że nie wspomnę o równie popularnych komiksach i grach wideo.

W czasach, gdy wytwórnie filmowe i telewizyjne bardzo chętnie żerują na naszych sentymentach, wznowienie produkcji Kaczych opowieści wydawało się wręcz oczywiste. Nie zdziwiła więc nas pierwsza informacja z ubiegłego roku o rozpoczęciu realizacji nowych odcinków. Sugerowano nam jednak, że styl serialu ulegnie zauważalnej zmianie.

Na szczęście klimat oryginału zostanie zachowany. Tak będą wyglądać nowe Kacze opowieści.

Znamy też przybliżoną datę premiery nowych odcinków. Te zostaną wyemitowane w sierpniu bieżącego roku, a więc już całkiem niedługo. Serwis Entertainment Weekly otrzymał też na wyłączność pierwsze fotosy z serialu:

REKLAMA

Pierwszy sezon ma składać się z 21 półgodzinnych odcinków i dwóch jednogodzinnych. W rolę Sknerusa McKwacza wcieli się David Tennant (Jessica Jones, Doctor Who), Hyziowi podłoży głos Danny Pudi (Community), Dyziowi użyczy głos Ben Schwartz (Parks and Recreation) a Zyziowi znany z SNL Bobby Moynihan. W rolę Tasi wcieli się Kate Miccuci, Robokwak to Lin-Manuel Miranda, Cyfron Liczypiórek to Jim Rash (Community) a Allison Janney (Mom) to Złota Błyskotka.

Już teraz wiadomo, że powstanie drugi sezon serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA