REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Poniedziałek uratowany. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów już w Netflix Polska

Po tym, jak kilka tygodni temu na platformie Netflix Polska zadebiutowali drudzy Avengersi, teraz w bibliotece VoD pojawia się bardzo dobry Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

26.06.2017
8:34
kapitan ameryka wojna bohaterow mcu marvel cinematic universe streszczenie
REKLAMA
REKLAMA

Kilka miesięcy temu zastanawiałem się na łamach Spider’s Web, dlaczego Netflix nie współpracuje z Disneyem i Marvelem w obszarze filmów, skoro obie strony doskonale dogadują się podczas produkcji telewizyjnych seriali takich jak Daredevil, Iron Fist czy Luke Cage. Dostałem wtedy od części z was odpowiedź, że film i serial to dwa zupełnie różne światy i sprawa nie jest taka prosta.

Jednak jest. Pokazuje to premiera filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów w Netflix Polska.

Wcześniej na platformie VoD pojawiły się Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy od Disneya. Jeszcze wcześniej drudzy Avengersi ze stajni Marvel Studios, a także kapitalny, mocno niedoceniony Ant-Man należący do tego samego imperium medialnego. Do tego mam przecieki świadczące o tym, że niebawem na platformie zostanie udostępniony solidny Łotr Jeden, umiejscowiony między trzecim i czwartem epizodem gwiezdowojennej sagi.

 class="wp-image-88112"
REKLAMA

Nim do tego dojdzie, zachęcam do obejrzenia filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Chociaż produkcja nie jest tak dobra jak mocno polityczny Zimowy Żołnierz (dla mnie najlepszy film całego Marvel Studios), to wciąż jeden z bardziej udanych tytułów z zamaskowanymi herosami. Co prawda konflikt na osi Iron Man - Kapitan Ameryka został mocno spłaszczony, lecz sytuację ratuje debiut zupełnie nowego, młodziutkiego Spider-Mana. Oraz jego zjawiskowej ciotki.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów jest dostępny na platformie Netflix z polskimi napisami oraz polskim dubbingiem. Zdecydowanie polecam pierwszą opcję. Miłego seansu!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA