REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Od teraz zobaczysz wszystkie części Kapitana Ameryki w serwisie Netflix

Marvel Cinematic Universe wraca do katalogu serwisu streamingowego. Dziś do Netfliksa trafił film Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz.

20.12.2017
12:00
zimowy żołnierz w netflix
REKLAMA
REKLAMA

W ciągu ostatnich paru tygodni na platformie znalazło się kilka pozycji ze stajni Marvela. Do obecnego od dłuższego czasu Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów dołączyły wszystkie części Iron Mana, jednego z najpopularniejszych protagonistów marvelowskiego uniwersum. Jesienią w ofercie giganta VOD pojawiły się także Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie i pierwsza odsłona Avengers. Osłodziło to nieco wrześniową stratę, jaką było zniknięcie z biblioteki serwisu Ant-Mana.

Dziś do katalogu Netfliksa włączony został film Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz.

Jest to co prawda kontynuacja historii Steve’a Rogersa, ale sięgnąć po nią mogą także widzowie niezaznajomieni z wydarzeniami z Pierwszego starcia. Wszystko jest tu dokładnie wyjaśnione, więc zaczynający swoją przygodę z MCU nie będą się czuć zagubieni, a weterani serii powinni z zaciekawieniem oglądać wprowadzające sceny.

Zimowy Żołnierz jest miłą odmianą bo dość pomnikowym Pierwszym starciu. Ponadto w tej części serii większe role odgrywają postaci dotychczas całkiem drugoplanowe, jak Nick Fury (Samuel L. Jackson) czy Czarna Wdowa (Scarlett Johansson).

Oznacza to, że w ofercie Netfliksa znajdują się już wszystkie odsłony Kapitana Ameryki.

REKLAMA

I choć pierwsza z nich uznawana jest za jedno z najsłabszych dzieł Marvel Cinematic Universe, to dostępność następnych dwóch części powinna udobruchać fanów superbohaterów. Dodatkowo pod koniec miesiąca w katalogu serwisu streamingowego znajdzie się kolejna osadzona w uniwersum produkcja – Doctor Strange. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku w ofercie serwisu VOD znajdą się też pozostałe marvelowskie filmy, jak choćby Strażnicy Galaktyki czy Avengers: Czas Ultrona.

Pełną listę grudniowych premier Netfliksa znajdziecie TUTAJ. Z kolei styczniowe nowości dostępnie są pod tym linkiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA