REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Brie Larson i Jude Law urządzają sobie sparing w nowych materiałach zapowiadających „Kapitan Marvel”

Czego ona nie potrafi? Bije się jak zawodowiec, ma niesamowite moce, no i słodziasznego kota. Jeżeli nie macie jeszcze dosyć Kapitan Marvel, to możecie przyjrzeć się nowym materiałom zapowiadającym kinowe widowisko.

25.02.2019
20:43
kapitan marvel brie larson jude law
REKLAMA
REKLAMA

W ciągu ostatnich kilku lat produkcje Marvel Cinematic Universe należą do najgorętszych premier danego roku. Trzecia Faza przyniosła niekończącą się ilość sukcesów, zarówno kasowych, jak i tych dotyczących opinii o powstałych dziełach. Do zwieńczenia tego etapu pozostały jeszcze dwa filmy. Pierwszym będzie obraz od Ryana Flecka i Anny Boden, czyli „Kapitan Marvel”.

Marvel Studios nie odsłania w pełni kart, jak zwykle zresztą, ale dostaliśmy już naprawdę sporo materiałów zapowiadających nowy film z Brie Larson w roli głównej. Myśleliście, że to koniec? Nic podobnego, są już kolejne fragmenty widowiska, a w nich dowiadujemy się nieco więcej o tajemniczej postaci granej przez Jude’a Law, którą jest Yon-Rogg.

„Kapitan Marvel” - nowe materiały:

W jednej ze scen, w której obserwujemy walkę Brie Larson z Judem Law, znajdujemy się w sali treningowej kosmitów rasy Kree. Carol Danvers (Larson) zmaga się z całym zamieszaniem w swojej głowie, spowodowanym częściową utratą pamięci oraz swoją tajemniczą przeszłością. Jude Law zachęca ją, by dała temu spokój. Mówi, że zwątpienie sprawia, że wojownicy stają się podatni na zranienie. Przekonuje ją także do lepszego radzenia sobie z emocjami i potężnymi zdolnościami.

REKLAMA

To jedna ze scen, która będzie rozgrywać się poza Ziemią. Przypominamy, że akcja filmu została osadzona w latach 90., co czyni ją prequelem do wydarzeń znanych z innych obrazów MCU. Larson wciela się w Carol Danvers, pilota samolotów w armii Stanów Zjednoczonych z nadludzkimi mocami. Rusza ona w sam środek trwającej właśnie międzygalaktycznej bitwy pomiędzy dwiema rasami obcych.

„Kapitan Marvel” w kinach od 8 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA