REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się /
  3. Media

Szum wokół dziennikarki TVP trwa w najlepsze. Do akcji dołączyły Agnieszka Gozdyra i Magdalena Ogórek

To nie koniec afery wokół prezenterki Telewizji Polskiej, Karoliny Pajączkowskiej. Najpierw dziennikarka musiała mierzyć się z seksistowskimi komentarzami na temat swojej aparycji, teraz do chóru krytykujących jej wygląd dołączyła popularna dziennikarka Polsatu, Agnieszka Gozdyra. W obronie koleżanki z Woronicza stanęła Magdalena Ogórek.

14.08.2020
16:31
karolina pajaczkowska agnieszka gozdyra magdalena ogorek twitter
REKLAMA
REKLAMA

Niedawny występ Karoliny Pajączkowskiej na antenie TVP Info wywołał lawinę komentarzy — niestety, głównie tych krzywdzących i skrajnie seksistowskich. Wszystko dlatego, że prezenterka (wcześniej związana z TVN, a także była uczestniczka programu „Top Model”) ośmieliła się wystąpić na wizji w stylizacji z odważnym dekoltem:

„Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu”

W odpowiedzi na zmasowany atak seksistowskich komentarzy, dziennikarka zamieściła na Instagramie obszerny wpis (pisownia oryginalna):

Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna.

— tłumaczyła Pajączkowska.

Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie.

— dodała prezenterka.

Ogórek: „one nie znoszą ładnych kobiet”

Jej mocny apel nie przeszedł bez echa i odnieśli się do niego m.in. były premier Leszek Miller i prowadząca „Politykę na ostro” w Polsacie Agnieszka Gozdyra:

Na reakcję Pajączkowskiej nie trzeba było długo czekać:

Nie wiem co powiedzieć.. dziennikarka, którą oglądałam w telewizji jeszcze jako dziecko, pisze teraz tak krzywdzące mnie treści. Co ja pani zrobiłam? Tak trudno szanować drugiego człowieka? Pani nie jest już dziennikarką. Pani jest oprawcą.

— odpowiedziała Gozdyrze dziennikarka.

Z odsieczą na Twittera przybyła również Magdalena Ogórek, inna gwiazda Telewizji Polskiej (a w przeszłości, choć trudno dziś w to uwierzyć, kandydatka na urząd prezydenta RP z ramienia SLD):

REKLAMA

*Zdjęcie główne: screen/TVP Info

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA