REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix pozwoli ci podarować sobie i najbliższym długie godziny rozrywki

Nie wiesz, co kupić najbliższym na prezent (zbliżają się Święta!), a chciałbyś, żeby byli zadowoleni? Netflix wprowadza do sprzedaży karty podarunkowe, które pozwolą tobie, rodzinie i przyjaciołom cieszyć się długimi godzinami wypełnionymi pierwszorzędną rozrywką.

19.10.2017
13:21
Karty Podarunkowe Netflix: ile kosztują i gdzie kupić?
REKLAMA
REKLAMA

Karty Podarunkowe Netflix można kupić w stacjonarnych punktach sprzedaży, takich jak sklepy sieci Media Expert, Media Saturn, i salonikach prasowych RELAY, inmedio, 1-minute.

Dostępne są w dwóch nominałach: 60 i 120 zł.

Karty, oczywiście, służą do opłacenia abonamentu w ramach nowego lub istniejącego już konta Netflix. Dotychczas z takiego rozwiązania mogli skorzystać klienci w kilkunastu krajach europejskich, a teraz do tego grona dołącza Polska. W zasobach Netfliksa znajdziemy łącznie tysiące produkcji - filmów, seriali, programów dokumentalnych i treści przeznaczonych dla dzieci. Są to takie tytuły, jak Orange Is the New Black, 13 Reasons Why czy kultowy już House of Cards.

Co miesiąc w Netfliksie pojawia się mnóstwo nowości. O tym, co możecie obejrzeć w październiku, przeczytacie TUTAJ.

REKLAMA

- Cieszymy się, że do portfolio Kart Prezentowych dołącza tak znana marka, jaką niewątpliwie jest Netflix. Po raz kolejny epay Polska wprowadza rozwiązania dostępne dotychczas tylko w innych krajach, potwierdzając tym samym swoją czołową pozycję na rynku i realizację dalekosiężnych ambitnych planów urozmaicania swojej oferty o najbardziej pożądane marki. Na bieżąco obserwujemy zapotrzebowanie i trendy, czego efektem jest ciągły rozwój oferty i kanałów dystrybucji – powiedział Piotr Adamek, Dyrektor Zarządzający epay Polska.

Za dystrybucję Kart Podarunkowych Netflix odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA