REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Karty podarunkowe Spotify będą dostępne w polskich sklepach

Spotify – jeden z największych muzycznych serwisów streamingowych – rozpocznie sprzedaż kart podarunkowych w Polsce. Karty będzie można kupić w sieci sklepów Relay, Inmedio, 1minute, Avans oraz pilotażowo w sklepie E. Leclerc w Warszawie przy ul. Aspekta i online na stronie Spotify.

22.11.2013
15:08
Karty podarunkowe Spotify będą dostępne w polskich sklepach
REKLAMA

Karty podarunkowe będą umożliwiać dostęp do serwisu Spotify tylko w wersji Premium, ich ceny będą różnić się w zależności od okresu użytkowania. Za 20 zł można uzyskać dostęp do Spotify na miesiąc, natomiast za 60 zł na trzy miesiące. Łatwo zauważyć, że wraz z dłuższym czasem użytkowania nie otrzymujemy niestety żadnych rabatów.

Dotychczas użytkownicy Spotify mogli płacić za abonament wyłącznie za pomocą konta PayPal i karty kredytowej lub debetowej, co samo w sobie było dość wygodnym sposobem płacenia. Teraz jednak wystarczy kupić kartę, a znajdujący się na niej unikatowy kod wystarczy wpisać na stronie Spotify. Z kart mogą korzystać nowi jak i starzy użytkownicy Spotify.

REKLAMA

Zważywszy, że przed nami Święta Bożego Narodzenia, nowe możliwości płacenia za Spotify można uznać za bardzo dobry ruch w popularyzacji tego serwisu w Polsce.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA