REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Z Instagrama na papier. Książka Katarzyny Nosowskiej już w przedsprzedaży

Zaczęło się… nie, nie od kariery wokalistki najbardziej rozpoznawalnego polskiego zespołu rockowego. Zaczęło się od Instagrama i zamieszczania na nim pozytywnie ironicznych treści. A efektem tego wszystkiego jest pierwsza książka Kasi Nosowskiej: A ja żem jej powiedziała.

17.04.2018
15:05
katarzyna nosowska a ja żem jej powiedziała przedsprzedaż
REKLAMA
REKLAMA

Kasia Nosowska znana jest większości jako wokalistka zespołu Hey. Ostatnio jednak przyciąga uwagę innym zajęciem. Takim, któremu nie poświęca za wiele czasu, a które mimo to dało radość wielu ludziom. Chodzi o instagramowy profil artystki.

Zamiast się na nim lansować, umieszczając swoje najatrakcyjniejsze zdjęcia w inspirujących stylizacjach, postanowiła na nim sobie… porozmawiać. O życiu. O showbiznesie. O modzie. O celebrytach. O fobiach i szczęściu. W charakterystyczny i ironiczny – często wręcz autoironiczny – sposób, w krótkich monologach.

Poczucie humoru, jakie Katarzyna Nosowska zaprezentowała na swoim profilu przez dystans do siebie i świata, a także pozytywna energia z niego bijąca, przysporzyły jej wielu fanów. Jestem przekonany, że istotna ich część nawet nie zna jej muzyki. To właśnie dla fanów jej profilu – nie muzyki – dedykowana jest jej pierwsza książka.

Katarzyna Nosowska: A żem jej powiedziała… - ruszyła przedsprzedaż.

Książka jest w zasadzie rozwinięciem formy, jaką artystka zaprezentowała na Instagramie. A żem jej powiedziała ma być zbiorem myśli Kasi Nosowskiej. Jakich dokładnie? Cytując opis książki:

REKLAMA

O druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego, oraz tym jak kochać i nie kochać, a także tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu.

Książka pojawi się w sklepach 23 maja. Już teraz można ją zamawiać w przedsprzedaży. Jej cena to 39,90 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA