REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Skrzynecka straciła pracę. Nie będzie już jurorką w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Katarzyna Skrzynecka była związana z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przez 17 edycji. Najpierw wygrała program, natomiast w kolejnych edycjach była jurorką show Polsatu. Jak się okazuje, gwiazda nie zasiądzie już za jurorskim stołem w 18. edycji. Dwa tygodnie wcześniej pożegnał się z programem Michał Wiśniewski.

05.01.2023
8:47
Katarzyna Skrzynecka
REKLAMA

Katarzyna Skrzynecka w 1. sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była jego uczestniczką. Po tym, jak wygrała program, zaproponowano jej rolę jurorki w show Polsatu. Przez siedemnaście edycji świetnie sobie radziła w tej roli, a w mediach społecznościowych już nie raz dawała wyraz sympatii formatowi, w którym bierze udział.

REKLAMA

Katarzyna Skrzynecka pożegnała się z posadą jurorką w "TTBZ".

Wygląda na to, że wszystko co dobre, szybko się kończy. Jak poinformował serwis Wirtualne Media, Katarzyna Skrzynecka nie będzie już zasiadać w jury 18. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wygląda na to, że Skrzynecka o tym, że straciła jurorską posadę dowiedziała się z dnia na dzień. Jeszcze dzień przed feralną wiadomością aktorka udostępniała na Instagramie wpis odnośnie świątecznego odcinka programu, podczas którego można było obejrzeć wszystkie finałowe występy. W instagramowym wpisie czytamy: Już nie mogę doczekać się, kto zaśpiewa dla nas w Najnowszej 18 Edycji @twojatwarzbrzmiznajomo - napisała gwiazda na Instagramie.

REKLAMA

Skrzynecka o tym, że straciła pracę miała dowiedzieć się nagle

Jak donosi "Super Express" Skrzynecka miała zostać wezwana do telewizji Polsat w środę, tuż po pogrzebie Emiliana Kamińskiego. Miała wtedy usłyszeć, że już nie będzie zasiadać w jury polsatowskiego show. Co ciekawe, dwa tygodnie wcześniej z programem pożegnał się również Michał Wiśniewski, który też zasiadał za jurorskim stołem. Warto dodać, że obie gwiazdy swego czasu były mocno promowane w TVN, za czasów, gdy Edward Miszczak był dyrektorem programowym, a Skrzynecka i Wiśniewski regularnie pojawiali się na antenie TVN. Miszczak obejmie nowe stanowisko dyrektora programowego Polsatu już od 16 stycznia. Póki co w jury "Twojej Twarzy" wciąż pozostają Małgorzata Walewska oraz Robert Janowski. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Wiśniewskiego i Skrzynecką. Gospodarzami show wciąż pozostają Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA