REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Kate Winslet przerwała wywiad. Nagranie z jej udziałem stało się viralem

O niektórych celebrytach krążą legendy, że bywają niemili dla fanów i nieprzyjemni dla dziennikarzy. Inni wręcz kipią dobrocią. Kate Winslet z pewnością należy do tej drugiej grupy. Aktorka przerwała wywiad młodej dziennikarce, ale nie zrobiła tego dlatego, że ta zadała dziwne pytanie, na które Winslet nie miała ochoty odpowiadać. Nagranie z wywiadu szybko obiegło sieć.

10.01.2023
15:25
Kate Winslet
REKLAMA

Kate Winslet promuje teraz drugą część filmu "Avatar: Istota wody". Film bije kolejne rekordy popularności, wspinając się na siódme miejsce w rankingu najbardziej kasowych produkcji wszech czasów. Ekipa filmowa wciąż cierpliwie udziela kolejnych wywiadów.

REKLAMA

Kate Winslet przerwała wywiad. Dlaczego?

Kate Winslet rozmawiała ostatnio z niemiecką ekipą telewizyjną ZDF, gdzie udzielała wywiadu młodej dziennikarce. Początkująca reporterka Martha powiedziała Kate, że jest zestresowana, bo pierwszy raz robi wywiad z gwiazdą światowego formatu. Kate przerwała rozmowę i postanowiła wykazać się olbrzymią empatią w stosunku do młodej dziennikarki. Dodała jej otuchy, podkreślając: Robisz to pierwszy raz, tak? Ok, wiesz co? Kiedy już przeprowadzimy ten wywiad, będzie on najwspanialszym wywiadem w historii. A wiesz dlaczego? Bo same postanowiłyśmy, że tak będzie. To będzie naprawdę fantastyczna rozmowa - powiedziała Winslet.

REKLAMA

Nagranie z Kate Winslet viralem w sieci

Aktorka zachęciła też dziennikarkę, aby ta pytała ją, o co tylko chce. Nie bój się, możesz mnie pytać, o co tylko chcesz. Wszystko wyjdzie niesamowicie, ok? Dasz radę, zróbmy to! - zachęcała gwiazda "Avatara". Tak urocze nagranie w krótkim czasie stało się viralem w sieci. Materiał zamieszczony na Twitterze w niecałe 24 godziny obejrzało prawie pięć milionów internautów. Wśród licznych komentarzy ludzi nie zabrakło wielu komplementów dla Kate. I jak tu jej nie kochać, Świat naprawdę nie zasługuje na Kate Winslet, Ta sytuacja sprawia, że kocham ją jeszcze bardziej. Co za miła osoba - czytamy w komentarzach na Twitterze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA