REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dużo dzieje się na planie „Matrixa 4”! Są nagrania z realizacji sceny kaskaderskiej oraz Neo i Trinity na motorze

Na premierę „Matrixa 4” przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tymczasem w sieci pojawiają się nowe informacje i przecieki z planu produkcji. Tym razem możemy zobaczyć jak kręcono sceny latania oraz dwójkę bohaterów znanych z poprzednich części serii na motorze.

17.02.2020
11:40
Keanu Reeves na planie Matrixa 4. Są nagrania z planu
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż druga i trzecia część trylogii nie sprostała oczekiwaniom fanów pierwszego „Matrixa”, Lana Wachowska od jakiegoś czasu ostro pracuje nad kolejną odsłoną serii. Co jakiś czas pojawiają się przecieki z planu produkcji. Teraz przyszło nam zajrzeć za kulisy realizacji scen kaskaderskich i zobaczyć Keanu Reevesa na motorze razem z Carrie-Anne Moss.

O samej fabule jeszcze nic nie wiadomo, dlatego nie brakuje fanowskich teorii na temat tego, co możemy zobaczyć w krótkich wideo.

W pierwszym z nich oglądamy dwie postacie, które skaczą z budynku w San Francisco i wracają z powrotem. Chociaż nagranie jest z daleka i nie możemy rozpoznać twarzy osób na specjalnych linach, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jedną z nich jest Keanu Reeves. Aktor znany jest z niechęci do korzystania z usług kaskadera.

Według jednej z krążących po sieci teorii, Trinity w tym fragmencie uczy Neo latać. Są to jednak tylko przypuszczenia i nie możemy stwierdzić tego na pewno. W drugim filmiku, jaki pojawił się w internecie podobnych wątpliwości już nie ma. Na nim możemy dokładnie przyjrzeć się aktorom, którzy spokojnie wraz z ekipą przejeżdżają na motorze po ulicach San Francisco.

Ich obecność może co prawda dziwić, bo przecież obydwoje grani przez aktorów bohaterowie zginęli w „Matrixie: Rewolucjach”.

Jednakże można oczekiwać, że twórcy wytłumaczą sensownie ich powrót. Prócz Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss na ekranie zobaczymy chociażby Lamberta Wilsona, Jada Pinketta Smitha, Yahya Abdul-Mateena II, Neila Patricka Harrisa, Jessicę Henwick, czy Jonathana Groffa.

REKLAMA

Za realizację produkcji tym razem odpowiada sama Lana Wachowski. Jej siostra nie bierze udziału w projekcie. Na odpowiedź, czy poradzi sobie z całym hype’em wokół filmu przyjdzie nam trochę poczekać. Po zdjęciach przed twórcami etap postprodukcji, który biorąc pod uwagę jakie efekty specjalne mogą być wymagane przez fabułę, pewnie trochę potrwa.

Światowa premiera „Matrixa 4” zaplanowana jest na 21 maja 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA