REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Andrzej Grabowski i Kękę nagrali piosenkę z przesłaniem. W sieci pojawił się klip do „Rozchodniaczka”

Andrzej Grabowski i Kękę ponownie połączyli siły. Tym razem raper i aktor zaśpiewali wspólnie kawałek Rozchodniaczek. W sieci właśnie zadebiutował klip do tego melancholijnego utworu.

19.08.2020
19:46
keke grabowski rozchodniaczek klip
REKLAMA
REKLAMA

Andrzej Grabowski powszechnie kojarzony jest jako aktor. W zbiorowej świadomości telewidzów funkcjonuje jako Ferdynand Kiepski i jeden z jurorów obecnie polsatowskiego tanecznego show. Artysta, oprócz licznych występów na scenie czy wielkim i małym ekranie, ma jednak na swoim koncie również kilka płyt. Działalnością muzyczną para się od dobrych paru lat. Zaczęło się od krótkich monologów na płycie zespołu Big Cyc „Świat według kiepskich” w 2000 roku. Dziesięć lat później na rynku pojawił się jego debiutancki album „Mam prawo... czasami... banalnie...”.

I nawet jeśli ktoś śledził muzyczne dokonania aktora, wiedział, że wielokrotnie udzielał się na płytach różnych artystów i przesłuchał wydane przez niego trzy krążki, to i tak pewnie nie spodziewał się współpracy z Kękę. W 2018 roku raper zaprosił Grabowskiego do gościnnego występu w utworze Na dłoni z albumu „To Tu”. Jak się jednak okazuje panowie polubili się na tyle, że na tym się nie skończyło.

Rozchodniaczek to nowy utwór Andrzeja Grabowskiego i Kękę

W sieci właśnie zadebiutował klip do piosenki Rozchodniaczek. Kękę i Andrzej Grabowski mają do przekazania tym utworem ważne przesłanie, a wypowiadają je w rytm nastrojowej kompozycji Piotra Krakowskiego. W informacji prasowej czytamy:

Połączenie głosu Kękę i Andrzeja Grabowskiego w klimatycznej kompozycji Piotra Krakowskiego to propozycja dla każdego fana dobrej muzyki i tekstu. Znajdziecie tam nie tylko ważne przesłanie ubrane w słowa, ale także dźwięki, które nadają wszystkiemu odpowiedniego nastroju.

Nie spodziewajcie się więc lekkiego i wakacyjnego kawałka. Utwór utrzymany jest bowiem w melancholijnych klimatach i usłyszymy w nim m.in.:

REKLAMA

Nie wiem kiedy, nie wiem po co, nie wiem nawet, czy znikły diabły i anioły i znikliśmy my. I choćbym chciał, to końcówki nie zobaczę. C’est la vie. Został tylko rozchodniaczek.

Pozostaje tylko dodać: Na zdrowie!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA