REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Kendrick Lamar niespodziewanie udostępnił w sieci nowy album

Nie minął jeszcze rok od premiery "To Pimp a Butterfly", trzeciego studyjnego krążka Kendricka Lamara, a już otrzymaliśmy kolejny materiał od amerykańskiego rapera. Przed wami "Untitled Unmastered". 

04.03.2016
10:35
Kendrick Lamar niespodziewanie udostępnił w sieci nowy album
REKLAMA
REKLAMA

Składające się z ośmiu utworów "Untitled Unmastered" wylądowało w sieci zupełnie niespodziewanie. Jeden z serwisów steamingowych poinformował o zbliżającej się wielkimi krokami premierze niepublikowanych wcześniej nagrań Kendricka Lamara, kilka godzin później te trafiły już do internetu. Wszystkie one zostały nagrane pomiędzy rokiem 2013 a 2014, podczas prac rapera nad albumem "To Pimp a Buttefly", wydanym w ubiegłym roku.

kendrick lamar untitled unmastered class="wp-image-60580"
REKLAMA

Nie należy jednak traktować ich jako odrzutów - Lamar już wcześniej informował, że na jego ostatni krążek nie zmieściło się "około dziesięciu" utworów, które uwielbiał. Najprawdopodobniej to właśnie one zostały dziś udostępnione. Sam raper nie traktuje tych nagrań jako pełnoprawnej płyty, a raczej jako interesujący projekt, jednak prawie 40 minut nieznanej wcześniej muzyki to niewątpliwie nie lada gratka dla wszystkich jego fanów.

"Untitled Unmastered" znajdziecie w Apple Music, iTunes, Spotify i TIDAL-u.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA