REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Kendrick Lamar prezentuje soundtrack do Czarnej Pantery i zapowiada koncert w Polsce

Jeden z najgorętszych filmów akcji tego roku będzie promowany przez jedną z największych gwiazd hip-hopu ostatnich czasów. Kendrick Lamar zaprezentował utwory, które pojawią się w filmie Czarna Pantera. Raper zapowiedział też koncertową wizytę w Krakowie.

01.02.2018
16:49
Kendrick Lamar w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Płyta z muzyką z ekranizacji komiksu Czarna Pantera została wyprodukowana przez Kendricka Lamara. To pierwszy raz, kiedy znany wykonawca muzyki rozrywkowej jest bezpośrednio zaangażowany w jakąkolwiek produkcję Marvela. Do tej pory licencjonowano piosenki znane i lubiane, zamiast zlecać pisanie nowych.

Płyta będzie nosić tytuł Black Panther: The Album. Pojawi się na niej znana już nam piosenka All the Stars, napisana wspólnie z SZA, a także 13 nowych utworów. Na płycie nie zabraknie innych gościnnych występów: pojawią się Travis Scott, The Weeknd i Future.

Lamar na oficjalnym koncie twitterowym zaprezentował również jej okładkę i pełną listę piosenek:

Black Panther: The Album to nie wszystko. Kendrick Lamar zagra w Polsce.

Organizatorzy Kraków Live Music Festival właśnie potwierdzili, że raper pojawi się na tej imprezie. Festiwal odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie w dniach 17-18 sierpnia. To będzie pierwszy występ Lamara w naszym kraju.

REKLAMA

Bilety na festiwal pojawią się w sprzedaży od 5 lutego lutego. Do 18 lutego karnet dwudniowy będzie kosztował 339 zł. Po tym dniu zapłacimy za niego 379 zł, w wersji ze wstępem na pole namiotowe 439 zł. Dostępny będzie też w sprzedaży bilet jednodniowy za 219 zł.

Kendrick Lamar jest na razie jedyną zapowiedzianą gwiazdą festiwalu. Wkrótce mają być ogłoszone kolejne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA