REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Khloe Kardashian wydała absurdalne życzenie na wypadek śpiączki. Chce wyglądać dobrze w każdych warunkach

Rodzina Kardashianek słynie z dbałości o urodę. Jak się okazuje, celebrytki chcą wyglądać dobrze nie tylko w świetle fleszy, ale także w sytuacjach ekstremalnych. W najnowszym odcinku "The Kardashians" Khloe zdradziła, co zarządziła na wypadek śpiączki. Opowiedziała też na temat innych procedur, jakie rodzina przygotowuje w razie wystąpienia nieszczęśliwych zdarzeń.

20.10.2022
14:36
Khloe Kardashian/Instagram
REKLAMA

W wyemitowanym 20 października odcinku amerykańskiego serialu reality "The Kardashians" dowiedzieliśmy się, że rodzina prowadzi ciągłe rozmowy na temat procedur, które ma przygotowane w zanadrzu na wypadek "niecierpiących zwłoki zdarzeń". Przyczynkiem dla tak poważnych dyskusji stała się wizyta Khloe u mamy Kris Jenner, która była w trakcie rekonwalescencji po przejściu operacji biodra.

REKLAMA

The Kardashians - testamenty i dyspozycje na wypadek śpiączki

Moja rodzina i ja, rozmawiamy o testamentach i śmierci. Mówimy sobie nawzajem, jakie byłyby nasze życzenia, gdyby stało się coś strasznego. Jeśli będę w śpiączce, to nadal raz w tygodniu mam mieć robione paznokcie. I to jest w moim testamencie, ponieważ ludzie będą mnie odwiedzać

- zdradziła Khloe.

Manicure w trakcie śpiączki do jedno. Jak przyznała Kris, ona i jej córka Kylie Jenner już dawno powinny "wybrać mauzoleum". Ta uwaga skłoniła Khloe do żartu, że rodzina powinna ponownie przemyśleć to, ile miejsc trzeba zarezerwować w grobowcu ze względu na ich stale rosnącą rodzinę.

W sumie Khloe ma rację, bo rodzina Kardashianów ciągle się powiększa. Jak na razie, Kris ma 6 dzieci i 11 wnuków.

Jak tak dalej pójdzie, będziemy potrzebować całego p****ego Hidden Hills

- zażartowała Kris [Hidden Hills to osiedle w hrabstwie Los Angeles zajmujące powierzchnię około 5 km² - przyp. red.]

The Kardashians - gdzie obejrzeć?

"The Kardashians" to amerykański serial telewizyjny, który koncentruje się na życiu osobistym rodziny Kardashian-Jenner. Skupia się głównie na siostrach Kourtney, Kim i Khloé Kardashian oraz ich przyrodnich siostrach, Kendall i Kylie Jenner, a także ich matce, Kris Jenner. Występują w nim również ich obecni i byli partnerzy, odpowiednio, w tym Travis Scott, Travis Barker, Kanye West, Tristan Thompson, Scott Disick And Corey Gamble.

REKLAMA

"The Kardashians" miał premierę w Stanach Zjednoczonych 14 kwietnia w serwisie streamingowym Hulu (jego właścicielem jest Disney+). Pierwszy sezon składał się z 10 odcinków. Drugi sezon miał premierę 22 września 2022 roku.

W Polsce "The Kardashians" możemy oglądać na platformie Disney+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA