REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jim Carrey jako dwie skrajnie różne postacie w jednej produkcji. Nowy zwiastun serialu Kidding

Jim Carrey wraca na telewizyjne ekrany. Aktor wcieli się w gospodarza programu dla dzieci, którego sytuacja rodzinna przyprawia o załamanie nerwowe. Showtime zaprezentowało nowy zwiastun serialu Kidding.

07.08.2018
19:43
Kidding zwiastun Jim Carrey
REKLAMA
REKLAMA

Mr. Pickles to ulubieniec najmłodszych widzów. Jest on gospodarzem programu telewizyjnego, w którym główną atrakcją są kukiełki. Dzięki ich obecności idol dzieci odgrywa różne sceny, które nie tylko dostarczają rozrywki, ale także uczą pożądanych zachowań. Gwiazda telewizji cieszy się także uznaniem rodziców, którzy nie wahają się pokazywać swoim pociechom tego uśmiechniętego i kulturalnego dżentelmena.

Tak w skrócie wygląda Mr. Pickles, którego Jim Carrey zagra w serialu Kidding.

Całość zapowiadana jest jako komedia, choć z pewnością nie zabraknie w niej także elementów dramatu. Zwłaszcza, że program telewizyjny to bynajmniej nie całe życie Mr. Picklesa. Poza kamerami jest po prostu Jeffem, mającym spore problemy z rodziną. Ich źródłem wydaje się być on sam; bohater przyznaje, że ma w sobie mnóstwo gniewu.

O stanie psychicznym Jeffa można przekonać się z trailera Kidding. Bohater w sekundzie potrafi zmienić szczery uśmiech na minę seryjnego mordercy, za chwilę krzyczeć na wszystkich dookoła, a później być bliskim płaczu. Ogólnej oceny z pewnością nie poprawia niedwuznaczna sytuacja z jedną z kukiełek.

Kondycja Jeffa negatywnie odbija się nie tylko na rodzinie. Choć problemy małżeńskie głównego bohatera z każdym dniem są coraz większe, to dodatkowym zmartwieniem jest praca. Seb, producent programu Mr. Picklesa, ma poważne obawy odnośnie stanu swojej gwiazdy i tego, jak wpłynie on na dalsze prace na planie.

Kidding - obsada

REKLAMA

W głównego bohatera wciela się rzecz jasna Jim Carrey, weteran ról komediowych, w tym i takich z wątkiem psychologicznym. W producenta programu Mr. Picklesa wcieli się Frank Langella, a w żonę Jeffa Judy Greer. W serialu zobaczymy także Catherine Keener, Justina Kirka czy Ginger Gonzagę. W ekipie producenckiej znaleźli się twórca Trawki Dave Holstein oraz Michel Gondry, który pracował z Carreyem na planie Zakochanego bez pamięci.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć 1. odcinek Kidding 10 września. Produkcja trafi do HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA