REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. YouTube

Kids Reenact – filmy nominowane do Oscarów oczami dzieci

YouTubowy kanał CineFix i portal mom.me wrzuciły do sieci jedną z najśmieszniejszych rzeczy, jakie widzieliśmy od początku tego roku - Kids Reenact 2014 Oscar Nominees. Ponad trzyminutowy filmik, w którym głównymi bohaterami są dzieci, jest idealnym podsumowaniem tegorocznych produkcji nominowanych do Oscarów. Dziecięcy urok połączony ze sprowadzeniem poważnej fabuły do absurdu jest zawsze dobrym pomysłem.

21.02.2014
17:00
Kids Reenact
REKLAMA

Jeżeli nie obejrzeliście The Wolf of the Wall Street, Gravity czy American Hustle, możecie być już spokojni. Teraz macie szansę to nadrobić, bo dzieciaki w naprawdę zabawny sposób zawarły w materiale całą esencję (i głupotę) tych filmów.

REKLAMA

Niektóre sceny – jak wspólny śpiew McConaughey i DiCaprio – od samego początku wyglądały idiotycznie, ale dzięki dzieciakom je odgrywającym, weszły na jeszcze wyższy poziom absurdu. Nasi mali aktorzy pominęli film Philomena, ale jak sami przyznają, jeszcze go nie widzieli – i trudno im się dziwić. Dobrze jednak, że Dallas Buyers Club wzięto pod lupę, bo rozdanie Oscarów już za osiem dni, a my (Polacy) zobaczymy ten film dopiero 14 marca…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA