REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Premier Morawiecki mówi, że nieprędko pójdziemy do kina. Co z premierą „Wonder Woman 1984”?

Na dzisiejszej konferencji premier Mateusz Morawiecki poinformował o nowych ograniczeniach. Dowiedzieliśmy się też, jak sprawa będzie miała się z kinami. Cóż, nie ma tu dobrych wieści.

21.11.2020
14:17
wonder woman 1984
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia koronawirusa spowodowała ogromne zmiany w naszym życiu i życiu kulturalnym. Choć w ciągu roku zdarzały się miesiące oddechu, to zapowiadana druga fala nadeszła a razem z nią ograniczenia.

Konferencja premiera – kiedy znowu otwarte będą kina?

Na dzisiejszej konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego potwierdzono, że ograniczenia trwać będą dalej. Dotkną lokale gastronomiczne, siłownie i kluby fitness a także kina – wszystkie one pozostaną zamknięte niemal do końca roku, czyli do 27 grudnia. Ponadto ograniczenia dotyczyć będą szkół, te będą zamknięte do świat, czyli do 24 grudnia. Ponadto ferie będą skumulowane w między 3 a 17-18 stycznia.

Przesunięta premiera „Wonder Woman 1984”.

Początkowo studio Warner Bros. i Patty Jenkins utrzymywali, że dystrybucja kinowa jest priorytetem dla ich nowej superprodukcji. Wygląda jednak na to, że nieustępująca pandemia nie pozwoliła im dłużej czekać. Kilka dni temu ogłoszono, że premiera nastąpi 25 grudnia w kinach, ale równocześnie obraz pojawi się w HBO Max.

REKLAMA

W tym momencie trudno powiedzieć, co to oznacza dla Polaków, skoro w dniu premiery filmu kina u nas pozostaną zamknięte. Istnieje co prawda iskierka nadziei, że w niedługim czasie film zagości i w naszym HBO GO, ale żadnych zapewnień na ten moment nie mamy.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA