REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Powieści Kinga i Christie za dychę. W Biedronce wystartowała nowa promocja na książki

Początek kwietnia w sieci Biedronka oznacza wielki kiermasz książek. W tym tygodniu szczególnie zachęca cena, jako że każdą książkę objętą promocją dostaniecie za niecałą dychę.

01.04.2019
13:22
W sieci Biedronka wystartował kwietniowy kiermasz książek
REKLAMA
REKLAMA

Nowy tydzień oznacza w Biedronce nowe promocje. Tym razem popularna sieć dyskontów przygotowała dla swoich klientów masę nowości w przystępnych cenach. W rozpoczynającej się dzisiaj promocji każdy fan książek znajdzie coś dla siebie. Wśród dostępnych tytułów znajdziemy dzieła takich autorów, jak Remigiusz Mróz, Stephen King, Agatha Christie czy Samantha Young.

Promocja na książki w sieci Biedronka – na co warto zwrócić uwagę?

Tajemnica Bladego Konia

kiermasz książek biedronka kwiecień

Mistrzyni powieści kryminalnych, Agatha Christie prowadzi swoich czytelników przez świat detektywa Marka Easterbrooka i jego przyjaciółki Ginger. Dwójka napotyka tajemniczą listę zgonów. Aby rozwiązać jej zagadkę, udają się po pomoc do trzech osobliwych staruszek mieszkających nad pubem Blady Koń.

Miasteczko Salem

kiermasz książek biedronka kwiecień

To już kolejne wydanie kultowego „Miasteczka Salem” Stephena Kinga. Horror ukazał się po raz pierwszy w księgarniach w 1975 roku. Od tego czasu przyciąga kolejnych czytelników wciąż fascynującą zagadką. W spokojnym, amerykańskim miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Mieszkańcy zaczynają znikać lub umierać w tajemniczych okolicznościach, a każda śmierć ciągnie za sobą kolejną.

Wotum nieufności. W kręgach władzy tom 1

kiermasz książek biedronka kwiecień

Marszałek sejmu, Daria Seyda, budzi się pewnego poranka w pokoju hotelowym, nie pamiętając poprzednich kilkunastu godzin. Jest przekonana, że padła ofiarą manipulacji. Tymczasem prawicowy polityk odkrywa w trakcie prac komisji śledczej trop politycznego spisku sięgającego samych szczytów władzy. Dwójka polityków będzie musiała podjąć ze sobą współpracę mimo dzielących ich różnic.

A co poza tym?

Oprócz klasyków kryminału i horroru znajdziecie także sporo lżejszych pozycji. Szczególnie ucieszą się najmłodsi, dla których Biedronka przygotowała ogrom literatury dziecięcej i młodzieżowej. Klienci dyskontu znajdą również pokaźną liczbę poradników i przewodników.

Ile to kosztuje?

Wszystkie tytuły objęte promocją dostaniecie za niecałą dychę, czyli 9,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocja trwa od poniedziałku, 1 kwietnia do niedzieli, 14 kwietnia.

Wszystkie tytuły dostępne w promocji znajdziecie na oficjalnej stronie sieci dyskontów Biedronka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA