REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kim są bohaterowie "American Horror Story: Hotel"? Mamy nowe informacje

"American Horror Story: Hotel" to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie seriali, który zobaczymy jeszcze w tym roku. Premiera piątego sezonu AHS, będącego jednak całkiem nową historią, zapowiedziana została na 7 października. Do tej pory Ryan Murphy, twórca serialu, oszczędnie dawkował informacje na temat nowej serii. Teraz jednak wiemy o niej ciut więcej.

10.08.2015
15:03
Kim są bohaterowie "American Horror Story: Hotel"? Mamy nowe informacje
REKLAMA
REKLAMA

Co najważniejsze i chyba najbardziej interesujące, znamy więcej szczegółów dotyczących postaci, które zobaczymy w piątym sezonie serialu. Co prawda wiedza ta dalej nie jest przesadnie duża, ale dzięki poznaniu pewnych faktów o bohaterach, możemy mniej więcej mieć wyobrażenie o fabule kolejnej serii. A ta zapowiada się naprawdę intrygująco. Jest też pewnym wyzwaniem dla twórców i widza - to pierwszy sezon, w którym nie uświadczymy Jessiki Lange.

Nie będzie Lange, ale będzie za to Lady Gaga i patrząc na to, jaką rolę odegra w "American Horror Story: Hotel", możemy przypuszczać, że to ona zajmie miejsce diwy z przeszłością, wokół której wszystko się kręci. Lady Gaga wcieli się w postać Elisabeth, która jest właścicielką tytułowego hotelu. Jej bohaterkę łączyć będą relacje z postaciami granymi przez Matta Bomera, Angelę Bassett i Cheyenne'a Jacksona.

Bohaterka grana przez Kathy Bates będzie prowadzić hotel, należący do Elisabeth. Jej wrogiem będzie postać wykreowana przez Sarah Paulson. Ta z kolei grać będzie uzależnioną od narkotyków mieszkankę hotelu. Angela Bassett zagra tym razem Ramonę Royale, aktorkę, która nie mieszka w hotelu, ale często w nim bywa. Royale będzie uwikłana w trójkąt z Elisabeth i postacią graną przez Finna Wittrocka.

american horro story hotel

Finn Wittrock wcieli się w rolę męskiego modela, Tristana Duffy'ego. Matt Bomer zagra mieszkańca hotelu, który ma bardzo interesującą relację z jedną z kobiet, a Cheyenne Jackson zagra ikonę mody, Willa Drake'a, który przyjedzie do hotelu wprost z Nowego Jorku.

Denis O'Hare zagra barmana o przydomku Liz Taylor, pracującego w hotelowym barze. Wes Bentley wcieli się natomiast w postać detektywa, który będzie pracować nad sprawą przerażających mordów. Śledztwo przywiedzie go aż do hotelu Elisabeth. W rolę jego żony detektywa wcieli się Chloë Sevigny, cierpiąca na skutek jakiejś ogromnej straty.

REKLAMA
the politician netflix

"American Horror Story: Hotel" ma szansę być powiewem świeżości (parę nowych znaczących postaci), a także stanąć w walce z sezonem drugim, "Asylum", o miano najlepszej serii, która wyszła z rąk Ryana Murphy'ego. Czy "Hotel" dorówna opowieści o chorych ze szpitala psychiatrycznego przekonamy się już niebawem, bo 7 października 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA