REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Netflix rozpieszcza fanów gier. Kingsglaive: Final Fantasy XV właśnie trafiło do biblioteki

Kingslaive: Final Fantasy XV to komputerowa animacja, którą powinien obejrzeć każdy gracz planujący przygodę z Final Fantasy XV, a także wszyscy miłośnicy widowiskowego anime.

10.05.2017
19:38
Kingsglaive: Final Fantasy XV w Netflix Polska! To pozycja obowiązkowa
REKLAMA
REKLAMA

Najwyższej jakości animacja powstała jako preludium wydarzeń z długo oczekiwanej gry. Kingsglaive stanowi świetny wstęp do Final Fantasy XV, tłumacząc wiele kluczowych wątków oraz relacji, jakie zachodzą między bohaterami. Zdradzają przy okazji jeden czy dwa zwroty akcji z samej gry, co musicie mieć na uwadze.

Kingsglaive: Final Fantasy XV właśnie pojawiło się w bibliotece Netflix Polska.

Co ciekawe, polska premiera VoD odbyła się jeszcze przed amerykańską. Użytkownicy Netfliksa w USA wciąż nie mogą zobaczyć Kingsglaive: Final Fantasy XV, chociaż polscy klienci tej platformy zrobią to bez żadnych problemów. Do ideału zabrakło tylko polskiego lektora. Na szczęście mamy napisy w rodzimym języku.

 class="wp-image-84998"
REKLAMA

Kingsglaive: Final Fantasy XV warto zobaczyć nawet wtedy, jeżeli nie planujecie zagrać w FFXV. Azjatycka produkcja z końca 2016 roku jest jednym z największych osiągnięć w obszarze komputerowej animacji. To jedno z najbardziej szczegółowych, dokładnych, efektownych i drobiazgowych przedsięwzięć tego typu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA