REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Powstanie nowy film "Final Fantasy"! Jest już pierwszy zwiastun

Kolejna odsłona słynnej serii gier wideo "Final Fantasy" swoją premierę będzie miała we wrześniu 2016 roku. Nieco wcześniej będziemy mogli obejrzeć pełnometrażowy film na jej podstawie - "Kingsglaive Final Fantasy XV", który doczekał się już pierwszego zwiastuna. 

31.03.2016
9:34
Powstanie nowy film Final Fantasy! Jest już pierwszy zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Square Enix, producent gry "Final Fantasy XV", ewidentnie chce wynagrodzić fanom długi okres oczekiwania na nową odsłonę serii, powstającą od 2006 roku. Przed jej premierą pojawi się anime wprowadzające do jej fabuły, okazało się także, że szykowany jest pełnometrażowy film fabularny. Nie trafi on co prawda do kin, dystrybuowany będzie wyłącznie cyfrowo oraz na nośnikach Blu-ray. W obsadzie znaleźli się między innymi Aaron Paul ("Breaking Bad"), Lena Headey ("Gra o tron") oraz Sean Bean ("Władca pierścieni"). Za reżyserię widowiska opowiedzialny będzie Takeshi Nozue, współautor "Advent Children" oraz wieloletni reżyser przerywników filmów w grach Square Enix.

REKLAMA

Fabuła "Kingsglaive Final Fantasy XV" będzie ściśle powiązana z fabułą gry, nie będzie jednak jej wiernym odwzorowaniem. Zwiastun zapowiada efektowne widowisko. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy będziemy mogli obejrzeć ten film, poza tym, że nastąpi to przed premierą najnowszej odsłony serii gier.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA