REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kirsten Dunst i Jesse Plemons wystąpią w drugim sezonie "Fargo"

Przygotowania do realizacji drugiego sezonu "Fargo", serialowego hitu mijającego roku, ruszyły pełną parą. Do obsady dołączyli właśnie Kirsten Dunst ("Wywiad z wampirem", "Spider-man", "Melancholia") oraz znany między innymi z roli Todda Alquista z "Breaking Bad" Jesse Plemons. 

11.12.2014
10:32
Kirsten Dunst i Jesse Plemons wystąpią w drugim sezonie „Fargo”
REKLAMA

Dunst wcieli się w postać Peggy Blomquist, kosmetyczki marzącej o wyjeździe do dużego miasta i realizacji swoich marzeń oraz wyzwoleniu się z okowów małomiasteczkowej mentalności. Plemons będzie jej serialowym mężem, zatrudnionym na posadzie asystenta miejscowego rzeźnika, który ze wszystkich sił stara się wspierać swoją żonę w jej dążeniach, choć nie do końca rozumie ich istotę.

REKLAMA
fargo lester nygaard finał

Drugi sezon "Fargo" trafi na ekrany w 2015 roku. Akcja nowej serii rozgrywać się będzie w 1979 roku, a więc 27 lat przed wydarzeniami z pierwszego sezonu. W roli głównego bohatera zobaczymy Lou Solversona, funkcjonariusza policji stanowej. Produkcja ma rozpocząć się w styczniu. Serial liczył będzie dziesięć odcinków. W obsadzie nie zobaczymy żadnego aktora, który wystąpił w pierwszym sezonie. Jednym elementem wspólnym pomiędzy fabułami serii jest postać Solversona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA