REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Jak całują się ludzie na całym świecie? Ty też możesz do nich dołączyć

Cut Video jak zwykle nie zawodzi. Tym razem na kanele pojawił się materiał prezentujący pocałunki ludzi z całego świata. Jak całują Włosi, Francuzi, a jak Niemcy i Hindusi?

20.08.2015
16:10
Jak całują się ludzie na całym świecie? Ty też możesz do nich dołączyć
REKLAMA
REKLAMA

Już na podstawie tych dość intymnych scen, które przecież uwieczniane są w formie wideo i które - co najważniejsze - rozgrywają się na ulicy, często wśród tłumów, możemy stwierdzić które narodowości są bardziej zachowawcze, a które nie. Oczywiście, nie ma co za bardzo generalizować, ale w stereotypach jest trochę prawdy, która sprowadza się do tego, że Włoch będzie bardziej ekspresyjny w wyrażeniu swoich uczuć niż Chińczyk.

REKLAMA

"Kissing Around the World" to wideo wzruszające, które wywołuje uśmiech na twarzy. Zawsze miło jest popatrzeć na tyle zakochanych par. Tu dodatkowym smaczkiem jest fakt, że mamy szanse zobaczyć szczęśliwych ludzi rozsianych po całym globie, którzy wyglądają różnie, są wychowywani w innych kulturach. Wierzcie lub nie, ale mimo że każdą z par widzimy zaledwie chwilę, mamy już jakiś obraz tego, jacy są ludzie, których pocałunek zobaczyliśmy.

Cut Video nie ma zamiaru poprzestać na jednym całuśnym filmie. Jak możemy dowiedzieć się z końcówki materiału i my możemy znaleźć się na kolejnym wideo, w którym widzowie obejrzą całujące się pary. Wystarczy napisać na adres podany w filmie i liczyć na to, że ekipa Cut Video i nas odwiedzi. Nie ma znaczenia skąd jesteśmy, ile mamy lat, jak wyglądamy. Ważne, że chcemy się całować. I dać się uwiecznić.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA